Запобігання проявам корупції в Кіцманському РВ УДСНС
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 4-05-2017, 10:53
Переглядів: 115

На виконання Закону України «Про запобігання корупції» питання стану виконання заходів щодо попередження правопорушень та скоєння злочинів серед особового складу визначається пріоритетним напрямком службової діяльності підрозділу. В підрозділі Кіцманського РВ УДСНС України у Чернівецькій області постійно виконується комплекс цільових антикорупційних заходів. Керівництво здійснює постійний моніторинг поведінки підлеглих працівників, спостереження за характером спілкування підлеглих з громадянами.

Обов’язковою формою роботи є проведення занять, інструктажів з особовим складом підрозділу з поглибленого вивченню вимог антикорупційного законодавства України за участю відповідних фахівців сектору з питань запобігання та виявлення корупції УДСНС в Чернівецькій області. У рамках виховної роботи запроваджено механізми проведення індивідуальних профілактичних та діагностичних бесід з кожним співробітником, які спрямовані на:

- створення у колективах підрозділів атмосфери недопущення фактів протиправного використання службових повноважень;

- формування стійкої антикорупційної поведінки у конкретного працівника;

- безумовне перешкоджання вступу конкретного працівника у корупційні відносини.

Встановлена взаємодія з місцевими правоохоронними органами щодо своєчасного реагування на інформацію, отриману вказаними відомствами щодо працівників підрозділів служби цивільного захисту.

В Управлінні ДСНС України у Чернівецькій області працює «телефон довіри» (03722) 4-66-56 та електронна адреса: bezpeka.chr@mns.gov.ua, за якими можна повідомляти з приводу порушень чинного законодавства працівниками підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій».

Віктор ГУЦУЛЯК,

начальник Кіцманського РВ УДСНС

у Чернівецькій області,

підполковник служби цивільного захисту.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет