Чернівецька обласна служба зайнятості запровадила проект «Книгозбірня – профорієнтаційний майданчик для молоді»
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 5-05-2017, 10:21
Переглядів: 144

Для забезпечення професійного самовизначення учнівської молоді та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці студентської молоді,в рамках співпраці з бібліотечними установами м. Чернівці,обласна служба зайнятості запровадила проект «Книгозбірня – профорієнтаційний майданчик для молоді». Про це повідомила в.о. директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

 

«Профілактика безробіття починається ще зі шкільної лави. Адже вдалий вибір професії – це перший крок до працевлаштування.Вибір професії для молодої людини інколи стає серйозною проблемою: яку обирати професію –престижну чи ту, що дає можливість швидко досягти матеріального достатку, або ту, до якої лежить душа чи ту, яку радять обрати батьки або друзі», - зазначає Любов Кожолянко.

В рамках проекту у бібліотеках міста для учнів випускних класів фахівці центру зайнятості розповідають про вибір фаху в нових економічних умовах,акцентують увагу на правилах вибору та основних помилках при виборі професії.

Учні також знайомляться зі світом професій: класифікацією професій(за метою праці, за засобами праці, за предметом праці), типами професій та спеціальностями. Школярам демонструють профорієнтаційні відеоролики, які допоможуть їм зорієнтуватися у безмежному світі професій та знайти відповідь на питання «Ким бути у майбутньому?».

З початку року профорієнтаційними заходами служби зайнятості охоплено 7,4 тис молодих людей, з них майже 6,5 тис учні загальноосвітніх навчальних закладів, решта - студенти професійно-технічних та вищих навчальних закладівДжерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет