На Кіцманщині перебуває делегація з Унген Республіки Молдова
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 6-05-2017, 10:49
Переглядів: 81
Сьогодні, 6 травня, делегація з Унген (Республіка Молдова) у складі заступника голови Унгенської районної ради  Сергія Лакусти та головного спеціаліста управління сільського господарства і харчової промисловості при Унгенській райради  Тудора Шептелича, зустрілися з керівниками Кіцманського району.

На  Кіцманщині перебуває делегація з Унген Республіки Молдова

Голова Кіцманської райдержадміністрації Іван Друцул та голова Кіцманської райради Петро Лумей розповіли гостям з сусідньої держави про соціально-економічний стан району, інфраструктуру, структуру управління, про проблеми та напрями розвитку. Обговорили також  можливості співпраці та домовилися підготувати та підписати угоду про співпрацю та партнерство. 
Протягом двох днів перебування представників Унгенської райради їх наочно ознайомлять з сільським господарством та промисловістю Кіцманщини, освітніми, медичними закладами, а також  з історично-культурною спадщиною.
Співпраця Кіцманщини з Унгенським районом розпочалась кілька років тому пі д час втілення транскордонного проекту по боротьбі з ерозією ґрунтів.  Тож посадовці розглядають перспективи втілення інших транскордонних проектів, які будуть корисними для обох регіонів.

На  Кіцманщині перебуває делегація з Унген Республіки Молдова 

 Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет