За крадіжку туй може "сісти" на три роки мешканець Кіцманщини
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 23-05-2017, 08:00
Переглядів: 78
Поліцейські Кіцманського відділу поліції встановили особу чоловіка, який протягом березня 2017 року кілька разів вчиняв в с.Шипинці Кіцманського району крадіжки саджанців декоративних дерев - туй. Саджанцівирощував приватний підприємець, який виявивши крадіжку в березні 2017 року звернувся до поліції. Проте знайти злочинця та встановити місце зберігання викрадених туй вдалося не одразу.

За крадіжку туй може "сісти" на три роки мешканець Кіцманщини

 


Злодієм виявився місцевий житель, який першого разу викрав кілька сажданців та збув їх мешканцю Кіцманщини. Ймовірно, повіривши в безкарність своїх дій, на цьому він не зупинився згодом і знову викрав кілька дерев та продав їх. Поліцейські встановили місця, де були посаджені викрадені туї, а їх новим так би мовити "власникам" не залишалось нічого іншого, як розповісти, у кого  придбані туї, таким чином вказавши на злодія.
Власник оцінив вартість саджанців в 6000 грн. За вчинений злочин, який кваліфіковано як крадіжку, підозрюваному загрожує покарання до 3 років позбавлення волі. Про це Вільному життю повідомили у Кіцманському відділі поліції.

За крадіжку туй може "сісти" на три роки мешканець Кіцманщини

 
Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет