У Кіцманському районі створюється загін територіальної оборони
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 8-06-2017, 10:01
Переглядів: 82

7 червня при голові Кіцманської райдержадміністрації Іванові Друцулу відбулася нарада з головами місцевих рад. 

Військовий комісар Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату Леонід Підручний інформував про організацію та проведення вишколу роти охорони Кіцманського району. Він зазначив, що проводиться набір добровольців для комплектування роти охорони та загонів оборони військового комісаріату, які призначені для організації територіальної оборони району та міста.

У Кіцманському районі створюється загін територіальної оборони

 

Після формування підрозділів буде організовано проведення загальновійськової підготовки особового складу з 29 червня по 8 липня 2017 р.

До завдань загонів оборони входитимуть охорона будівель органів місцевого самоврядування та важливих об’єктів та комунікацій на території міста та району; виконання завдань комендантської служби в районі та місті; розгортання та несення служби на блокпостах району відповідальності; боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, антидержавними незаконно утвореними збройними формуваннями та мародерами; підтримання безпеки та правопорядку у районі; організація руху опору та (або) партизанських загонів – у разі захоплення противником території району. Він повідомив, що в роту охорони Кіцманського району потрібно залучити 121 жителя району і наголосив на забезпеченні кількості осіб від кожного населеного пункту.

За інформацією офіційного сайту РДА http://kitsman.bukoda.gov.ua
Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет