Ніхто не вірив, а 2 мільйона 113 тисяч гривень Кіцманщині виділено
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 8-06-2017, 16:20
Переглядів: 85

Ніхто не вірив, а 2 мільйона 113 тисяч гривень за сприяння народного депутата Івана РИБАКА виділено на соціально–економічний розвиток Кіцманського району з державного бюджету. Відповідне розпорядження Кабміну від 11 травня 2017 року набуло чинності.

Після численних звернень місцевих жителів народний депутат вкотре привернув увагу Уряду до актуальних проблем Кіцманського краю.

Ніхто не вірив, а 2 мільйона 113 тисяч гривень Кіцманщині виділено

 


"Мені вдалося забезпечити фінансування для розвитку важливих для Кіцманщини обєктів. Але надходження коштів – лише частина великої роботи, хоча і значна. Тепер справа за місцевою владою, адже необхідно, щоб виділені Урядом кошти були ефективно освоєні і місцеві жителі змогли переконатися в цьому, побачивши реальні результати”, - підкреслює Іван РИБАК.

Нагадаємо, що до переліку заходів, на які спрямована субвенція, входить капітальний ремонт басейну Шипинської школи, а це значно вплине на фізичний розвиток та оздоровлення не тільки учнів закладу, але і дасть можливість спортивно розвиватись кіцманчанам. Більше того, значні кошти виділено на капітальний ремонт будівлі цього навчального закладу.

Також надходження будуть спрямовані на вуличне освітлення у Дубівцях та Іванківцях із встановленням енергоефективних ліхтарів.

Відтепер громада Кіцманського району зможе придбати мультимедійне обладнання для Глиницької школи, замінити вікна і двері у Кіцманській школі та у Южинецькому будинку культури, а також зробити капітальний ремонт покрівлі та горищного перекриття у Оршовецькій школі із використанням енергозберігаючих матеріалів.

"Звичайно, затягувати з проведенням усіх цих робіт неможна. Вкрай потрібно, аби вони були виконані якнайшвидше та якісно. Тому зніму ці питання з контролю лише тоді, коли разом з місцевими жителями ми зможемо відвідувати оновлений басейн та відремонтовані навчальні заклади ”, — наголошує Іван РИБАК.

Прес–служба народного депутата України

Івана РИБАКА.
Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет