Медсестра Кіцманської ЦРЛ здобула друге місце на обласному конкурсі
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 10-06-2017, 14:07
Переглядів: 107

Впродовж 8-9 червня у Новоселиці за організації Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, Асоціації медичних сестер Чернівецької області та Новоселицього медичного коледжу БДМУ відбувався щорічний конкурсу професійної майстерності медичних сестер "Ескулап-професіонал-2017”.

Медсестра Кіцманської ЦРЛ здобула друге місце на обласному конкурсі

 

Традиційно у змаганнях взяли участь представники кожної з районних медустанов області (4 учасниці з центральних районних лікарень і 7 з центрів первинної медико-санітарної допомоги) та ще по одній представниці від обласних та міських лікувально-профілактичних закладів.

Конкурс складався з чотирьох етапів, два з яких були спрямовані на перевірку професійних знань та майстерності і передбачали складання 150 тестових завдання та демонстрацію практичних навичок з трьох основних напрямків системи охорони здоров’я – педіатрії, терапії та хірургії. Два інші етапи, «Привітання» і «Талановита людина – талановита у всьому», дозволяли розкрити й продемонструвати природні здібності, обдарування конкурсанток.

Відповідно до результатів проходження всіх етапів конкурсу та отриманих оцінок, перемогу в "Ескулап-професіонал-2017” здобула медсестра офтальмологічного відділення КМУ "Чернівецька міська дитяча поліклініка” Ірина Костюк. Друге місце посіла медсестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії Кіцманської ЦРЛ Тетяна Дячук. І третє призове місце дісталось відразу двом учасницями – медсестрі КМУ «Чернівецький обласний спеціалізований будинок дитини» Юлії Корні та завідуючій ФАПу села Довжок КУ "Центр ПМСД Новоселицького району” Наталії Савці.

Урочисте нагородження конкурсанток відбулось у будинку культури Новоселиці. З цієї нагоди сюди завітало чимало поважних гостей, організаторів та  спонсорів конкурсу.

– Закономірно, що ці гарні жінки обрали одну з найбільш благородних професій. У нас немає педагогічної  чи технічної сестри. Медсестра – своєрідна і саме ця професія увібрала в себе найкращі людські якості: любов, доброту, милосердя, ласку і турботу. Водночас медсестри несуть на своїх тендітних плечах значний пласт роботи в лікувально-профілактичних закладах. Тож прийміть найщиріші слова вдячності і привітання. Сподіваюсь, що участь в конкурсі ще більше розкриє вашу професійність й надалі спонукатиме до саморозвитку та вдосконалення. Міцного здоров’я, успіху і натхнення на майбутнє, – вітаючи учасниць, відзначив заступник голови – керівник апарату Чернівецької ОДА Олег Стецевич.

– Щороку даний конкурс підтверджує і демонструє високий рівень професійної майстерності медичних сестер лікувально-профілактичних закладів області, свідченням чому є неодноразові призові місця на Всеукраїнську конкурсі медсестер та навіть перемога, яку вперше у 2015 році здобула представниця з Буковини, ставши найкращою медсестрою України. І наразі на цій сцені стоять одні з кращих в області медсестер, котрі перемогли у своїх лікувально-профілактичних закладах. Шлях до цієї перемоги був нелегкий, адже їм довелось сумлінно працювати над собою та підвищенням професійних знань і навичок. Пишаємось ними, їхніми наставниками та вчителями, – приєднується до вітальних слів директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, доктор медичних наук, професор Оксана Андрієць.

Конкурсантки отримали відзнаки, цінні подарунки та грошові винагороди від організаторів і спонсорів – Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, Асоціації медичних сестер Чернівецької області, Чернівецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я, фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» та компанії «ВІК-ХХІ ВІК».

Про це повідомляє департамент охорони здоровя Чернівецької ОДА. http://www.med.cv.ua
Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет