На депутатській комісії розглядали питання про виділення землі учасникам АТО
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 14-06-2017, 16:42
Переглядів: 101

8 червня 2017 р. на виконання рішення сесії Кіцманської районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування населення (голова комісії Л.І.Олійник).

На депутатській комісії розглядали питання про виділення землі учасникам АТО

 

На порядку денному стояло одне питання: «Про виділення земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво учасникам бойових дій в Кіцманському районі». В засіданні взяли участь заступник голови районної ради І.С.Гулей, берегометський сільський голова Г.В.Храпко, неполоковецький селищний голова У.Р.Віксіч разом із землевпорядником С.М.Боднар, секретар Шипинецької сільської ради І.І.Тащук та землевпорядник М.Ю.Лакуста.

На депутатській комісії розглядали питання про виділення землі учасникам АТО

 Доповідачем був Іван Павлович Антощук – завідувач сектору з питань містобудування та архітектури РДА, головний архітектор району, який провів детальний аналіз наявних земельних ділянок відведених під індивідуальне житлове будівництво в межах генеральних планів населених пунктів Кіцманського району за результатами проведеної інвентаризації органами місцевого самоврядування станом на 1 червня 2017 року. Було відмічено, що в ряді населених пунктів: Іванківці, Неполоківці, Шипинці, Берегомет є земельні ділянки, які придатні під індивідуальну житлову забудову, про те в останніх двох селах вони розташовані на меліорованих землях.

Доповідач відмітив, що багато голів місцевих рад не надали потрібної інформації, але при детальному аналізі існуючих генеральних планів забудови і в них можна виявити вільні ділянки під забудову.

У ході обговорення та гарячих дискусій щодо даного питання, постійна комісія вирішила:

1.Рекомендувати органам місцевого самоврядування Кіцманського району провести детальний аналіз земель, відведених під індивідуальне житлове будівництво в межах генеральних планів населених пунктів, передбачених згідно містобудівної документації;

2.Рекомендувати районній державній адміністрації вивчити можливість щодо виконання першочергових заходів з реалізації переведення міліоративних земель в землі під забудову в рамках транскордонного проекту «Використання європейського досвіду у боротьбі з ерозією ґрунтів».

http://gromady.cv.ua
Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет