У Мамаївському ЗНЗ №2 в рамках мовного табору працюють волонтерки з Каїру
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 20-06-2017, 12:54
Переглядів: 171

Вже третій рік поспіль у Мамаївському ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 працює мовний табір, в якому учні з радістю проводять час. Протягом двох тижнів займаються різними видами мовленнєвої діяльності англійською мовою в ігровій формі.

Цього року урочисте відкриття мовного табору «Go Camp» відбулося 12 червня. Його учасниками стали учні 5-7-их класів. До роботи з дітьми залучена вчитель іноземної мови О.П.Шпетко.

У Мамаївському ЗНЗ №2 в рамках мовного табору працюють волонтерки з Каїру

Детально про роботу мовного табору в Мамаївцях розповіла в листі до редакції «Вільного життя» заступник директора з виховної роботи Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 Світлана ПЕЛЕПЕЦЬКА.

«Перший тиждень у літньому мовному таборі «Go Camp» пройшов на одному диханні. У понеділок діти обговорили план роботи на тиждень, зайнялися підготовкою необхідних матеріалів та інвентарю, а приємною несподіванкою для них став приїзд волонтерів з Каїру — столиці Єгипту. Дві сестри — 21-річна Хамса Ельхіят, студентка факультету дизайну Хелванського університету, та 18-річна Зейна Ельхіят, студентка кафедри фінансових ринків Хелванського університету, дізналися про Україну від дружини маминого двоюрідного брата, яка є українкою, і, побачивши світлини з України, одразу закохалися в дивовижну красу природи нашої держави.

Почувши, що до нас їдуть волонтери, учасники табору не могли натішитися. Діти з нетерпінням чекали на них, ретельно готувалися до першої зустрічі: виготовляли банери, малювали плакати, прапори, вчили привітальні слова. Школярі зустрічали гостей у вишиванках. І хоча були трішки схвильовані під час святкової зустрічі, але одразу після вітального слова побігли ближче знайомитися.

З перших днів ці дві чарівні, щирі та відкриті дівчини-волонтерки стали для дітей справжніми друзями. Їх основним завданням є можливість допомогти учням удосконалити свої знання з англійської мови, а також подолати мовний бар’єр у спілкуванні, але вони також активно беруть участь у розробці завдань та плануванні ігор для дітей. Крім того, гості діляться своєю культурою, розповідають про свої звичаї, зокрема про свято Рамадан, яке вони відзначають якраз в ці дні.

Протягом тижня діти мали змогу грати у гру в кулі, що виникла ще в Стародавньому Єгипті. Вихователі з Каїру планують також готувати разом з дітьми свої національні страви. Робота в таборі кипить. Кожен день проходить цікаво та весело. Учні мають можливість здобути певні мовні навички та поглибити знання про культуру цієї країни, спілкуватись англійською мовою у невимушеній обстановці. Літній мовний табір завершить свою роботу 23 червня.

Завдяки програмі «Go Camp» майбутній дизайнер і майбутня фінансистка, а також вчителька англійської мови О.П.Шпетко подарували дітям унікальну можливість черпати нові знання. Вони переконали вихованців, що вивчати англійську мову легко і просто, що таборування може бути веселим, розважальним та яскравим.

Участь у мовному таборі допомагає дітям розкрити свої таланти та отримати досвід комунікації англійською мовою. При цьому знання дитини не оцінюються як у школі, а дитина сприймає навчання як гру.

Приємно спостерігати, як діти без посередників спілкуються з носіями англійської мови і отримують від цього насолоду. Для багатьох школярів приїзд волонтерів слугує добрим уроком, а знання англійської мови стають просто необхідні!», — завершує розповідь педагог.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет