Футболісти з Драчинців перемогли команду з Дубівців
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 20-06-2017, 16:29
Переглядів: 156

У неділю, 18 червня, в Дубівцях відбувся матч 7 туру першості Кіцманського району з футболу між місцевою командою та гравцями із сусідніх Драчинців — ФК «Сокіл».

Як повідомив тренер драчинецьких футболістів, матч розгортався дуже непередбачувано. Першими відкрили рахунок господарі поля після допущеної помилки воротаря гостей. Момент реалізував ударом головою Іван Кошурба. Та за кілька хвилин гості відігралися, голом відзначився Дмитро Руснак, а під кінець першого тайму вирішальний гол забив Артур Любенський з Драчинців.

У другому таймі команди обмінювались небезпечними моментами, але рахунок матчу не змінився. Тож із рахунком 1:2 матч завершився на користь футболістів з Драчинців.

ФК с.Дубівці.

ФК с.Драчинці.

Тренер команди ФК «Сокіл» с.Драчинці Іван Чобан ділиться враженнями від матчу: «Гра проходила у напруженій боротьбі, шанси на перемогу мали обидві команди. Втім нам пощастило трохи більше. Тішить те, скільки прийшло глядачів на матч, а їх завітало близько півтисячі! Дай Бог у майбутньому нам організувати багато ще таких матчів.