До уваги громадських організацій! До першого липня потрібно внести зміни у статут
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 20-06-2017, 18:01
Переглядів: 226

Відділ з питань державної реєстрації районної державної адміністрації звертає увагу керівників неприбуткових організацій

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 440 від 13.07.2016 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 195 від 29.03.2017 року передбачено продовження строку формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій до 1 липня 2017 року.

До уваги громадських організацій! До першого липня потрібно внести зміни у статут

 

Неприбуткові підприємства, установи та організації, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, що не відповідають вимогам пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 1 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами цього Кодексу та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу. Неприбуткові підприємства, установи та організації, які не привели свої установчі документи у відповідність із нормами пункту 133.4 статті 133 цього Кодексу, після 1 липня 2017 року виключаються контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

При невідповідності статут повинен бути змінений з приведенням до вказаних вимог до 01.07.2017 р. Вносити зміни до статуту необхідно так, щоб вимоги до неприбуткового статусу були включені до нього в редакції ПКУ, викласти статут в новій редакції та зареєструвати у відповідності до вимог законодавства. Установчий документ (статут, положення) неприбуткової організації має містити обов’язкові відомості, передбачені профільним Законом.

Для державної реєстрації таких змін необхідно звернутися до державного реєстратора районної державної адміністрації. Документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи державному реєстратору подають всі неприбуткові юридичні особи району, крім громадських організацій, політичних партій, профспілок, організацій роботодавців, зміни до яких реєструють державні реєстратори Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області, а документи на державну реєстрацію таких змін приймають адміністратори центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації (тел.21441).

Необхідну консультацію можна отримати за телефонним номером 2-35-79 та за адресою м. Кіцмань вул. Незалежності, 83, каб.12, а також для зручності можна попередньо зареєструватисяза вказаним номером.

Всі неприбуткові організації, що не привели свої установчі документи у відповідність та не надали їх копії до фіскальної служби, будуть виключені з Реєстру неприбуткових організацій після 1 липня 2017 року, а релігійні організації – після 1 січня 2018 року.


Ярослава Миронюк,

начальник-державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб,

фізичних осіб-підприємців, речових прав на нерухоме майно.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет