Сьогодні невідомий повідомив про замінування будинку культури в Оршівцях
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 5-07-2017, 19:03
Переглядів: 126

Сьогодні невідомий повідомив про замінування будинку культури в Оршівцях

 На щастя, тривога виявилась марною

5 липня о 14 год. 58 хв. на ПЗЧ ДПРЧ-9 надійшло повідомлення від ОКЦ УДСНС України у Чернівецькій області про замінування приміщення будинку культури с.Орщівці по вул. Незалежності, 98.


Сьогодні невідомий повідомив про замінування будинку культури в Оршівцях

 

Як виявилось, про замінування повідомила невідома особа на телефон «102». У зв’язку з цією ситуацією були задіяні усі відповідні служби.

О 14 год. 59 хв. до місця події направлено 1 відділення ДПРЧ-9 УДСНС та служби цивільного захисту району. На місці події проведено евакуацію у безпечне місце 9 осіб з приміщення сільської ради та будинку культури.

Після обстеження приміщень будинку культури працівниками НДЕКЦ при ГУ НП у Чернівецькій області небезпечних речовин та предметів не виявлено.

Від ДПРЧ-9 УДС НС України у Чернівецькій області залучались: 1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу, також були задіяні автомобілі та особовий склад НДЕКЦ при ГУ НП у Чернівецькій області (12 чол.); міжрайонного відділення УСБУ в Чернівецькій області, Кіцманського ВП ГУ НП у Чернівецькій області залучались (11 чол.); Кіцманського УГГ ПАТ «Чернівцігаз» (3 чол.); Швидка медична допомога (3 чол.); Кіцманського РЕМу (3 чол.).

Всього було задіяно 9 одиниць техніки та 27 чоловік.

 

 Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет