Створення Кіцманської об’єднаної територіальної громади на фінішній прямій
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 9-08-2017, 16:30
Переглядів: 88

Близько 9 місяців тому розпочався процес створення Кіцманської об’єднаної територіальної громади. А днями сімнадцята позачергова сесія Кіцманської міської ради прийняла кінцеве і остаточне рішення в межах своїх повноважень і на своєму рівні.

Створення Кіцманської об’єднаної територіальної громади на фінішній прямій

7 серпня на порядку денному позачергової сесії було одне головне питання — «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

У проекті рішення сесії йдеться: «Відповідно до ст.2, 4, 6, 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Кіцманська міська рада вирішила: об’єднати територіальну громаду міста Кіцмань, Кіцманської міської ради з територіальними громадами села Суховерхів, Суховерхівської сільської ради, села Давидівці, Давидівської сільської ради в Кіцманську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Кіцмань».

Це рішення є кінцевим етапом дій зі створення Кіцманської ОТГ на рівні органів місцевого самоврядування і остаточно утверджує намір громади об’єднатися.

— Жоден депутат не висловив і тіні сумніву під час голосування, а це означає, що вже кілька місяців у депутатському корпусі панує одностайність, — зазначив міський голова Сергій Булега. — З 26 депутатів на сесії були присутні 22, а це досить висока явка як на літню пору відпусток, що свідчить про усвідомлення всієї важливості цього питання, яке підтримали одноголосно. Подібне рішення вже прийняли громади сіл Давидівці і Суховерхів. Тож ми формуємо пакет всіх необхідних документів, які відповідно до Закону подамо в адміністрацію для погодження. За попереднім висновком план об’єднання Кіцманської ОТГ вже було схвалено. Далі саме ОДА має погодити наші документи і в десятиденний термін, як передбачає закон, подати у Центральну виборчу комісію. Таким чином, все залежне від нас, ми зробили з дотриманням чинного законодавства».

Залишається сподіватися, що пакет документів успішно пройде узгодження і вчасно буде направлений у ЦВК, від чого залежить створення Кіцманської ОТГ.

Янна НИКОЛАЙЧУК.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет