Городошний майданчик і стіл для армспорту обладнали жителі Ошихлібів
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 16-08-2017, 09:40
Переглядів: 53

Власними силами жителі села побудували городошний майданчик і обладнали стіл для армспорту

Сорок років тому, 14 серпня 1977 року, на стадіоні с.Ошихліби відбулося велике багатолюдне свято — 30-річчя утворення колгоспу «Маяк». Стадіон на той час був одним з кращих спортивних споруд у районі — футбольне поле, роздягальні, тир, бігова доріжка, городошний та волейбольний майданчики.

Великий внесок у будівництво стадіону тоді зробили колишній секретар партійної організації колгоспу «Маяк» Іван Гордійчук ,голова колгоспу Анатолій Маніленко, інструктор зі спорту Денис Боднар та жителі села.

Городошний майданчик і стіл для армспорту обладнали жителі Ошихлібів

 

На святкування 30-річчя колгоспу на стадіоні відбувся історичний матч, на який було запрошено команду ветеранів київського «Динамо». Вона зустрілася з ошихлібською футбольною командою «Маяк». Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь ветеранів «Динамо».

На превеликий жаль, сьогодні стадіон с.Ошихліби потребує немалих коштів на капітальний ремонт. Однак жителі села небайдужі до долі стадіону і розвитку спорту на селі. Так у цьому році своїми силами побудували другий городошний майданчик, який відповідає всім нормам та вимогам для проведення не тільки сільських, але й змагань вищого рівня. Також облаштували стіл для тренувань та проведення змагань з армспорту.

Минулих вихідних відбулося відкриття нових збудованих спортивних споруд. На відкритті були присутні сільський голова Тарас Канюк та депутат сільської ради, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Володимир Костюк.

Також було проведено сільські ігри з городошного спорту серед трьох команд по 5 чоловік. Перемогу здобула команда Ярослава Липки, в складі якої виступали Павло Гордійчук,Тарас Луцяк, Віталій Костюк та Роман Луцяк.

Друге місце посіла команда Петра Курчака в складі Івана Друцула,Тараса Канюка, Івана Курчака та Миколи Токаря.

Треті — команда Івана Бабюка в складі Дениса Ілюка, Богдана Боднара, Андрія Баб’юка та Миколи Луцяка.

Команди-переможниці та призери нагороджені грамотами, а учасники — грамотами та медалями.

Фізкультурно-спортивний клуб с.Ошихліби запрошує молодь села для участі у сільських спортивних іграх з міні-футболу, волейболу, армспорту та городошного спорту, які будуть проводитися 20 серпня на стадіоні с.Ошихліби з 16 години.

Переможців та призерів буде нагороджено грамотами і медалями.

Інструктор зі спорту ФСК с.Ошихліби

І.КУРЧАК.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет