Голова ОДА вручив державну нагороду кіцманчанці Діані Новак з нагоди Дня незалежності України
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 23-08-2017, 19:11
Переглядів: 79

 

 

Голова ОДА вручив державну нагороду кіцманчанці Діані Новак з нагоди Дня незалежності України

З нагоди 26-ї річниці незалежності України голова ОДА Олександр Фищук вручив кращим буковинцям державні нагороди та грамоти облдержадміністрації.

В рамках урочистостей, які відбулися 23 серпня, керівник виконавчої влади відзначив державними нагородами та відзнаками облдержадміністрації кращих буковинців, серед яких — учасники антитерористичної операції, волонтери, митці, педагоги, історики, науковці, громадські активісти та держслужбовці краю.

Серед нагороджених — і вишивальниця з Кіцманя Діана Новак.

Майстрині народної вишивки, нанизування бісеру Діані Дмитрівні НОВАК вручено державну нагороду за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм». Згідно з Указом Президента України майстрині присвоєно почесне звання «Заслужений майстер народної творчості України». Відповідний Указ Президент Петро Порошенко підписав ще 8 березня цього року.

Прочитати про це можна в нашій статті «Кіцманчанка Діана Новак стала Заслуженим майстром народної творчості України» за посиланням: http://freelife.cv.ua/novini-kcmanschini/6901-kcmanchanka-dana-novak-stala-zasluzhenim-maystrom-narodnoyi-tvorchost-ukrayini.htmlДжерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет