Потрійне свято в кіцманській родині
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 24-08-2017, 08:05
Переглядів: 146
Чи не найактивніше і завжди з гарним настроєм та щедрим застіллям зустрічають 24 серпня у родині Григоряків з Кіцманя, адже попри те, що шанують кожну річницю державотворення, ще й кожного року святкують день народження Марії Орестівни Григоряк та її дочки Галини Берковської. Так розпорядилася доля і склалися зірки, що мати і донька народилися в один день з різницею у 29 років.

Потрійне свято в кіцманській родині

 


— Коли у пологовому відділенні я побачила на ручці новонародженої доньки бирку з днем і часом її появи на світ, то в перші секунди не зрозуміла, чому їй написали мою дату народження, — з посмішкою розповідає Марія Орестівна. — То господь зробив мені такий подарунок на свято.
А у 1991 році до подвійного сімейного свята додалося третє — державне, яке ознаменувало народження вільної і незалежної України.
Марії Орестівні та її доньці Галині також притаманні волелюбство і сила характеру, а ще невід’ємні для нашого народу гостинність, працьовитість, вміння відстояти свою думку, а також перейнятися радощами і тривогами інших людей. Тому мають любов і повагу від оточуючих. У родині Григоряків та Берковських, які живуть разом, також цінують рід та українські звичаї, вони є вірними парафіянами української православної церкви.
Галина свій вільний час присвячує вишивці. Вже виклала бісером кілька картин та ікон, вишила українські національні сорочки чоловікові Миколі, синам Олександру та маленькому Михасику, собі та мамі теж подбала про вишиванки. А цього року 24 серпня принесе їй в подарунок 35 день народження, який у колі рідних та друзів відзначить разом з мамою-іменинницею.
Зазвичай, завершується родинне свято у цій кіцманській сім’ї традиційним вечорком на стадіоні райцентру, де відпочивають і відзначають День незалежності України всі кіцманчани та гості міста. Тож, якщо зустрінетесь цього року тут з іменинницями, не забудьте їх привітати.  
Янна НИКОЛАЙЧУК.  Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет