Кавуни, дині та різні овочі — усе з власного городу
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 28-08-2017, 12:40
Переглядів: 210
Клопітка праця на городі — в задоволення сім’ї Юрія та Софії Федиків із Суховерхова. Мабуть, саме у відповідь на цю любов і відданість земля щедро винагороджує своїх господарів гарним урожаєм. Так цього року в трударів удосталь городини: огірків, перців, помідорів, гарбузів і кабачків. Та особливо тішаться господарі великими й соковитими кавунами і запашними диньками, які збирають уже впродовж двох тижнів.

Кавуни, дині та різні овочі —  усе з власного городу

Кавуни, дині та різні овочі —  усе з власного городу

«Висаджуємо кавуни вже четвертий рік поспіль, як тільки ґрунт прогріється. Цього року посадили в кінці квітня і вже протягом двох тижнів збираємо врожай. Найбільшими плодами, на 7-8 кілограмів, пригостили родичів та сусідів», — розповідає господар.

Відзначаючи смакові якості кавуна, сусідка засумнівалася, чи п.Юрій не вносить якісь міндобрива, гербіциди. Чоловік посміхається, пригадуючи, що відповів тоді жінці: «Гербіциди — це я, дружина і дві сапи».
Ділянка, площею в одну соту, дає близько 100-200 кілограмів кавунів, залежно від погодних умов. «Щоб гарно родили, забезпечуємо частий полив. Водичка прогрівається на сонечку й під вечір підливаємо кавуни. Важливо прорихлювати землю над корінцем, щоб не була забита і плід міг добре розвиватися, — каже Юрій Федик. — Можна також вносити міндобриво «Байкал» для підвищення урожаю і пришвидшення сходів, а також проти розмноження шкідливих організмів. Ми цього не робили, плоди й так смачні соковиті».
Сім’я мала неприємності, коли на урожай зазіхнули ворони, щодня прилітали й клювали щонайбільші й найстигліші кавуни. Опудало не допомагало. Та добрий сусід підказав натягнути мотузки над плодами, таким чином урожай вдалося зберегти.
Христина МЕЛЬНИЧУК.


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет