«До України серцем пригорнусь» — під такою назвою відбувся концерт у Клокічці
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 30-08-2017, 09:27
Переглядів: 187

20 серпня у клубі с.Клокічка відбулася концертна програма «До України серцем пригорнусь», яка проводилась на честь 26-ї річниці незалежності України. Хвилиною мовчання глядачі вшанували героїв, які віддали своє життя за мирне небо над головою.

«До України серцем пригорнусь» — під такою назвою відбувся концерт у Клокічці

Так дано Всевишнім, що українці народ співучий. Співають завжди, у хвилини радості, щастя, у хвилини смутку чи зневіри. Тож у цей день дзвінкоголосі співанки у виконанні діточок про край свій рідний, землю родючу, небо блакитне, поле колосисте, про народ наш щирий та працьовитий створили особливий настрій у залі. Усе це неможливо передати словами, емоції переповнювали дух кожного. Вдячні глядачі дарували бурні оплески маленьким та юним артистам.

У кожному куточку України є люди, які зберігають та продовжують традиції вишивки. Під час заходу була представлена виставка робіт місцевої вишивальниці Любові Іванівни Кий. Її вишиванки різнобарвні, неповторні, виконані у різних техніках.

Тож будьмо справжніми українцями, горнімось серцем до України , шануймо та оберігаймо рідну землю, одягаймо барвисту вишиванку, співаймо нашу дзвінкоголосу пісню. Хай всі почують і побачать, що ми горді і незламні, що ми доньки і сини славної України!

Інна ЩЕРБАН,

зав.клубом с.Клокічка.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет