Благодійники допомагають Кіцманському терцентру
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 12-10-2017, 20:22
Переглядів: 5
Кіцманський територіальний центр соціального обслуговування, який опікується самотніми та немічними людьми, а також організовує адресне надання допомоги потребуючим Кіцманщини, постійно вишукує можливості для покращення якості соціальних послуг та допомоги людям. Для цього — співпрацює з небайдужими людьми, благодійними організаціями, які підтримують соціальні заклади краю.

Благодійники допомагають Кіцманському терцентру

 

Нещодавно голова райдержадміністрації Іван Друцул звернувся до керівника Чернівецького гравійно-піщаного кар’єру Андрія Лисьонка, сім’я якого займається благодійництвом, з проханням допомогти Кіцманському терцентру. І вже 11 жовтня Радіка Лисьонок та заступник голови Чернівецької міської ГО «Гільфе» Людмила Брадова передали для підопічних терцентру одяг та інші речі з Німеччини. 
За словами керівника Кіцманського терцентру Валентини Рухтурак, все, що підходить для підопічних стаціонарного відділення, залишать в установі, а решту речей для дітей та дорослих буде роздано соціально незахищеним сім’ям. Адже в терцентр за допомогою звертаються і багатодітні сім’ї, малозабезпечені, переселенці, інваліди та сім’ї учасників АТО. 
Благодійники пообіцяли і надалі надавати посильну допомогу Кіцманському терцентру та іншим соціальним об’єктам району. 
«Наша організація працює з 1992 року, — розповіла заступник голови ЧМГО «Гільфе» Людмила Бродова. — У нас є партнери в Німеччині та інших державах. Ми допомагаємо соціальним службам області, психоневрологічним інтернатам, а від початку військових дій на Сході — постійно відправляємо гуманітарну допомогу туди. Цю гуманітарну допомогу доставив Андрій Лисьонок, який попросив розприділити її сім’ям учасників АТО та терцентрам, що ми зараз і робимо».  
Працівники Кіцманського територіального центру та їх підопічні щиро вдячні за допомогу голові райдержадміністрації Івану Друцулу, сім’ї керівника Чернівецького гравійно-піщаного кар’єру Андрія Лисьонка та громадській організації «Гільфе», які пам’ятають, що добро та милосердя — найбільші людські чесноти. 
Ольга КУЛЬКО.

Благодійники допомагають Кіцманському терцентру

 

Благодійники допомагають Кіцманському терцентру

 

Благодійники допомагають Кіцманському терцентру

 





Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:




Особистий кабінет