Відбувся Кубок області з пауерліфтингу
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 25-10-2017, 17:00
Переглядів: 63

Відбувся Кубок області з пауерліфтингу

15 жовтня в м.Чернівці відбувся Кубок Чернівецької області з класичного жиму лежачи серед юнаків, юніорів, чоловіків, ветеранів, який проводила Федерація пауерліфтингу Чернівецької області IPF. Кіцманський район представляв тренажерний зал «Максимус» с.Берегомет.

Команда налічувала 18 спортсменів, кожен з яких зайняв своє призове місце у віковій та ваговій категорії з класичного жиму штанги лежачи.

Дівчата у ваговій категорії до 52 кг — Марія Мажар (1 місце), Ольга Лемко (2 місце); до 57 кг — Надія Рошко (1 місце); до 63 кг — Ірина Паскар (1 місце); понад 84 кг — Надія Дудір (1 місце).

Юнаки у ваговій категорії до 53 кг — Віталій Тома (1 місце), Владислав Серна (2 місце); до 59 кг — Богдан Ластівка (2 місце); до 74 кг — Андрій Руснак (1 місце); до 83 кг — Андрій Флорескул (2 місце); до 93 кг — Олександр Гелета (1 місце).

Юніори у ваговій категорії до 59 кг — Іван Григорій (1 місце та побив свій власний попередній рекорд області, встановивши новий 118, 5 кг); до 66 кг — Давид Мітітюк (1 місце).

Чоловіки (OPEN) у ваговій категорії до 66 кг — Григорій Котирло (1 місце); до 83 кг — Олександр Мітітюк (1 місце); до 105 кг — Максим Заремський (3 місце): понад 120 кг — Станіслав Статнік (1 місце).

У змаганнях з пауерліфтингу (триборство) взяли участь двоє спортсменів: Давид Мітітюк та Марія Мажар, які також посіли 1 місця.

Хочу висловити подяку всім небайдужим партнерам та спонсорам, які підтримують нас та допомагають проводити наші заходи, зокрема першому заступнику голови Кіцманської РДА Ю.Д.Косару, берегометському сільському голові Г.В.Храпку, спонсорам В.І.Захарюку, А.О.Цегельнику та ін.

Окрема подяка людині, яка допомагає нашим спортсменам-пауерліфтерам. Завдяки його спонсорству і допомозі відбувається щорічний спортивний фестиваль «BEREGOMET OPEN SPORT FESTIVAL». Це — Андрій Дмитрович Маковей.

Водночас незрозумілою є позиція деяких сільських голів, які не бажають розвивати спорт і виганяють людей з приміщення, не надаючи іншого. Закликаю до підтримки своїх сільських спортсменів та пошуку шляхів вирішання таких проблем, не руйнуючи вже напрацьовані здобутки.

Звертаюсь до усіх небайдужих: тільки ваша підтримка може змінити ситуацію в нашому районі і ми обов’язково підкоримо нові спортивні вершини. Наші перемоги слугуватимуть прикладом для молоді. Ми не можемо змінити всіх людей навколо нас, але ми можемо змінитися самі, надихаючи на зміни інших!

Максим ЗАРЕМСЬКИЙ,

тренер тренажерного залу «Максимус».

с.Берегомет.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет