Талановита дівчинка Аліна Шевчук здобула нову перемогу
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 26-10-2017, 10:46
Переглядів: 303

 

Талановита дівчинка Аліна Шевчук здобула нову перемогу

Алінка Шевчук — учениця Оршовецького ЗНЗ, вихованка вокального гуртка Кіцманського районного Будинку дитячої творчості (керівник Н.І.Драгінда). За неповних три роки на рахунку одинадцятирічної дівчинки чимало конкурсів обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Нещодавно, з 13 по 16 жовтня 2017 року, в м.Трускавець проходив Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Імперія мистецтв». Фестиваль тривав три дні у чотирьох номінаціях: театральне мистецтво, циркове мистецтво, хореографія та естрадний вокал.

Єдиною представницею нашого району була Аліна, яка успішно пройшла відбірковий тур у номінації «естрадний спів» і мала змогу змагатись за перемогу у півфіналі та потрапити у фінал. І дуже приємно, що вона своїми прекрасними голосовими даними підкорила високопрофесійне, міжнародного рівня журі, яке гідно оцінило її виступ. Аліні присвоїли звання лауреата І премії (у її віковій категорії) і нагородили кубком, дипломом та сертифікатом на безкоштовне створення авторської пісні, 50% знижкою на аранжування, 50% знижкою на виготовлення відео-кліпу від продюсерського центру «BRAVA PRODUCTION».

Такі юні таланти, як Алінка Шевчук, є гордістю нашої установи. Ми віримо в її здібності та талант і сподіваємось, що в майбутньому вона підкорюватиме великі сцени України та світу. Хочеться побажати цій чудовій дівчинці творчої наснаги, впевненості у собі та своїх силах, рішучості на шляху до перемог!

Галина МАКСИМЮК,

директор районного Будинку дитячої творчості.

На знімку: Аліна ШЕВЧУК та члени журі Амадор ЛОПЕС, Ірина ЦУКАНОВА і Олег СИРАФІН.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет