Чому потрібно йти на вибори? І хто переможе?
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 26-10-2017, 14:12
Переглядів: 148

Чому потрібно йти на вибори? І хто переможе?

 

29 жовтня у понад 200 об’єднаних територіальних громадах відбудуться перші вибори голів та депутатів новостворених рад громад. Напередодні волевиявлення віце-спікер парламенту Оксана Сироїд зазначала про необхідність йти на вибори.

«Найприкріше, що проявляється на кожних виборах (і вибори до ОТГ не виняток) — добросовісні мешканці, яким дійсно не байдуже, як житиме громада, кажуть, що не підуть голосувати, бо за них все і так вирішать. Але саме таким чином людина дозволяє вирішувати за неї», – наголошує Оксана Сироїд. Тому, за її словами, принцип відповідальності номер один — люди мають іти на вибори, адже злочинну владу обирають в тому числі і ті, хто не голосує.

Другий принцип — не просто піти і проголосувати, але й могти та вміти відстояти свій вибір.
«До сьогодні в країні збереглись найпримітивніші способи фальсифікації виборів, починаючи із так званих «каруселей». І активні громадяни повинні блокувати такі речі, повідомляти про порушення та викликати поліцію. А також іти спостерігачами – прийти на дільницю та захищати голоси, які вони віддали за когось хорошого, вже під час їх підрахунку.

Люди мають розуміти, що вони обирають голову та депутатів громади — це ті, хто буде розпоряджатися їхніми грошима і їхньою землею. І через те вони мають дуже відповідально підійти до свого вибору”, – зазначає віце-спікер.
Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет