Дієтологи розповіли, чому потрібно їсти горіхи восени
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 31-10-2017, 15:33
Переглядів: 49

Необхідно обов'язково додати в осінній раціон горіхи, вважають фахівці. Їх вживання допомагає вирішити типову проблему сезону — непомірний апетит. Про те, чому слід регулярно їсти горіхи, розповіли дієтологи.

Дієтологи розповіли, чому потрібно їсти горіхи восени

Горіхи дуже ситні: навіть у невеликій кількості вони допомагають довго не відчувати голоду. "Вживання горіхів дає можливість контролювати апетит і навіть худнути", — зазначили експерти. Крім того, горіхи містять жирні кислоти омега-3 й амінокислоти, які зміцнюють тканини серця та судин.

Особливо корисні волоські горіхи, в яких у великій кількості містяться антиоксидантні компоненти, що борються з вільними радикалами та перешкоджають розвитку онкологічних хвороб. Волоські горіхи, за словами вчених, мають бути присутні навіть в раціоні діабетиків. Мікроелементи у цих горіхах звільняють судини від надлишку глюкози та стимулюють виробництво інсуліну в організмі. Також уживання горіхів сприяє оздоровленню та омолодженню шкіри — цей ефект проявляється завдяки дії антиоксидантів, які сприяють прискореній регенерації пошкодження тканин.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет