Жителів Кіцманщини запрошують до створення патронатної сім’ї
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 1-11-2017, 10:36
Переглядів: 9

Сімейний патронат — це професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд і виховання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують захисту, в сім’ї патронатного вихователя та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дітей для відновлення її здорового функціонування.

Жителів Кіцманщини запрошують до створення патронатної сім’ї

 

Патронатні вихователі — це сім’я, яка на договірних умовах певний час доглядає і виховує дітей, які тимчасово потребують підтримки та захисту.

Патронатний вихователь — це підготовлений працівник, який на договірній основі здійснює догляд та виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю, та несе відповідальність за їх життя і стан здоров’я під час перебування. Термін перебування в патронатній сім’ї дитини залежить від потреби дитини, але орієнтовно становить від 1 до 6 місяців.

Сім’я патронатного вихователя — це подружжя, в якому один із членів на професійній основі виконує обов’язки патронатного вихователя. Патронатними вихователями можуть бути громадяни України віком від 35 до 60 років (для жінок) і від 35 до 65 років (для чоловіків), які перебувають у зареєстрованому шлюбі, проживають на спільній житловій площі, мають позитивний досвід виховання дітей, відповідають іншим вимогам законодавства.

Патронатні вихователі щомісячно отримують оплату за надання послуг у розмірі п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб на час влаштування дітей та на утримання влаштованих дітей виплачується соціальна допомога у розмірі двох прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку за кожен місяць її перебування.

Стати патронатним вихователем можна, звернувшись до служби у справах дітей Кіцманської районної державної адміністрації за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності, 83, каб. 51. Тел. 2-16-48, е-mail: kicman_ssd@meta.ua.

Людмила ГЕРЕЦУН,

головний спеціаліст служби у справах дітей

Кіцманської райдержадміністрації.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет