Кіцманські спортсмени повернулися з чемпіонату України з кікбоксингу
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 1-11-2017, 16:57
Переглядів: 8

Кікбоксери Кіцманщини днями повернулися із чемпіонату України, який проходив 25-29 жовтня у м.Бровари і мав на меті визначити кращих у цьому виді спорту серед юнаків та юніорів WAKO.

Участь у цих престижних змаганнях взяли 778 спортсменів майже зі всіх регіонів України. Нашу область представляли семеро спортсменів із трьох спортивних клубів: СК "Панчер", МСК "Кіцмань", СК "Спарта".

Виступали наші кікбоксери в двох жорстких розділах: фул-контакт та лоу-контакт.

Учасники чемпіонату показали досить високий рівень підготовки, тож боротьба за призові місця була запеклою та напруженою. Проте це не завадило вибороти спортсменам Кіцманщини та області золоті, срібні та бронзові нагороди.

Так чемпіонами України з кікбоксингу стали: Ярослав Лікар (вага 44 кг, вікова категорія 11-12 років), Ілля Мільський (48 кг, 13-14 років), Дмитро Войтко (54 кг, 17-18 років), Михайло Кінский (54 кг, 15-16 років).

Друге місце у віковій категорії 13-14 років вибороли Едуард Мельничук (вага 40кг) та у віковій категорії 11-12 років Сергій Руснак (вага 36 кг). Його брат Андрій Руснак, який виступав у цій же віковій категорії з вагою 32 кг, здобув третє місце і бронзову нагороду на чемпіонаті України. Усі спортсмени виступали у розділі лоу-кік.

На черзі збірної області підготовка до кубку України з кікбоксингу, який відбудеться в грудні у м.Рівне.