На Буковині партія «Батьківщина» за попередніми підрахунками має впевнену перемогу серед партій, які висували кандидатів на перших виборах в ОТГ
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 3-11-2017, 19:11
Переглядів: 8
«Батьківщина» на Буковині матиме найбільше представництво депутатів серед тих, хто висунув кандидатів від партій на перших виборах в ОТГ чотирьох громад 29 жовтня – 30,8%. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила заступниця голови парторганізації ВО «Батьківщина» Оксана Пантелеймонова, додавши, що на всеукраїнському рівні цей показник становить 31%.

На Буковині партія «Батьківщина» за попередніми підрахунками має впевнену перемогу серед партій, які висували кандидатів на перших виборах в ОТГ

Зокрема, в Мамаївській ОТГ «Батьківщину» представлятимуть 14 депутатів (це 53,8% депутатів від партій), в Острицькій – 4, в Магальській – 9 і в Кіцманській – 5. Високих результатів вдалося досягти попри численні порушення і тиск провладної партії.
«Тиск, адмінресурс, неправомірна агітація – те, що фіксували на дільницях і наші спостерігачі, і спостерігачі від інших політичних сил та громадських організацій, – сказала Оксана Пантелеймонова. – Кандидатів – зокрема, і з нашої політичної сили, – змушували відмовлятися від нашої команди, виходили на родичів, на дітей-чоловіків-дружин, наполегливо пропонували не брати участі у виборах».
Представниця «Батьківщини» повідомила, що в день виборів на багатьох  дільницях фіксували спроби проголосувати без паспортів, агітаційні матеріали на дільницях. На дільниці в с. Цурень (Острицька ОТГ) офіційний спостерігач начебто від одного місцевого телеканалу (діючий секретар сільради) заходила до кабінки голосування разом з виборцями…
Зважаючи на всі ці обставини, «батьківщинівка» означила минулі вибори як «маркер, за яким можемо визначати, як будуть проходити майбутні президентські та парламентські вибори». І припустила масові фальсифікації в майбутньому. 
Водночас Оксана Пантелеймонова зауважила, що за кількістю обраних депутатів «Батьківщина» отримала перемогу у 15-ти областях, а президентська сила – лише у 5-ти, серед яких Харків та Вінниця. І піддала сумніву показник «80% підтримки», адже такі цифри в окремо взятих областях лише підкреслюють нереальність таких результатів. 
«Технологія фальсифікованої перемоги смішить, особливо на місцевому рівні, – каже «батьківщинівка». – Особливо коли до свого результату приписують обраних голів ОТГ-самовисуванців, або коли заявляють про «представництво у місцевих громадах» - коли насправді таке «представництво» становить 1-2 депутати, як у Мамаївській чи Магальській ОТГ».
Заступниця голови обласної «Батьківщини» подякувала всім кандидатам, які вистояли проти тиску і не побоялися балотуватися від нашої партії, і всім, хто прийшов на вибори і підтримав своїм голосом достойних.
Прес-служба обласної організації партії ВО «Батьківщина»Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет