Юрій Чижевський з Малятинців — вчетверте чемпіон світу з панкратіону
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 7-11-2017, 11:00
Переглядів: 9

 Юрій Чижевський з Малятинців — вчетверте чемпіон світу з панкратіону

Наш земляк Юрій Чижевський з Малятинців та ще п’ятеро буковинців нещодавно захищали честь збірної України на чемпіонаті світу з панкратіону. Чемпіонат проходив серед спортсменів усіх вікових груп упродовж 25-29 жовтня в суперсучасному спортивному комплексі «Адлер-Арена» в курортному російському місті Сочі.

У змаганнях взяли участь близько п'ятисот спортсменів у віці від 16 до 45 років з 16 країн світу. Тріумфальну перемогу в розділі традішн (вагова категорія 92 кг) здобув малятинчанин Юрій Чижевський з Малятинців і вчетверте підтвердив титул чемпіона світу.

Цього разу нашому панкратіоністу довелося змагатися зі спортсменами з Казахстану, Румунії, Росії та України. «Я виступав і виграв у розділах лайт-контакт і фул-контакт, провівши по три поєдинки в кожному. Виступаючи у фул-контакті, два із трьох поєдинків виграв нокаутами. Також нокаутував суперників у півфіналі та фіналі, — розповідає малятинчанин Юрій Чижевський. — Чесно зізнаюся, перемога далася нелегко. Адже рівень змагань надзвичайно високий, тут виступають кращі представники різних країн. До того ж, напередодні змагань травмував ліву руку і міг навіть не виступати, якби не лікарка Василина Денищук, яка вже багато років дбає про мій стан здоров’я. Щира вдячність їй за допомогу в реабілітації після травми. І, звичайно, головне, що допомогло показати себе з кращого боку — це професійна підготовка та підтримка тренера Ігоря Наконечного і тренера з фізпідготовки Юрія Циби».

Готуючись до чемпіонату світу, Юрій був змушений інтенсивно скидати зайві 9 кг, які за останній час набрав. Та, за словами спортсмена, бажання взяти участь і перемогти у чемпіонаті було настільки сильним, що результатів дієти, розрахованої на два тижні, вдалося досягти всього за 4 дні!

Запорукою успіху Юрій насамперед вважає відповідальність і стабільні тренування, адже намагається не пропускати змагань. «Панкратіон цікавий тим, що є універсальним видом спорту. Він, звичайно, загартовує силу духу, характер, і хоч на перший погляд здається, що він лише силовий вид спорту, насправді без кмітливості, швидкості реакції теж не обійтися».

Цікаво, що панкратіон (в перекл. «сила, міць»), — це давньогрецьке бойове мистецтво та вид спорту, що був уперше включений до програми Олімпійських ігор Давньої Греції ще в 648 році до нашої ери.

Христина МЕЛЬНИЧУК.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет