Кримінальна хроніка Кіцманщини за тиждень
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 7-11-2017, 13:38
Переглядів: 4

Кіцманський відділ поліції повідомляє

За період з 30 жовтняроку по 6 листопада 2017 року до відділу поліції надійшло 124 звернення від громадян, з яких 13 звернень — з ознаками кримінальних правопорушень. Зокрема, на території району за вказаний період вчинено 3 крадіжки, одне шахрайство, одна дорожньо-транспортна пригода,внаслідок якої загинула людина.

 


Так, 5 листопада в с.Оршівці місцевий житель, пенсіонер, переходив дорогу та потрапив під колеса автомобіля Фіат. Керував автомобілем також пенсіонер, житель м.Чернівці, який,за результатами проведеного медичного освідчення, був у тверезому стані. Внаслідок удару водійським дзеркалом в голову потерпілий отримав травму,не сумісну з життям. За вказаним фактом внесено відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.286 КК України та проводиться розслідування для встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди.

Також у вказаний період поліцейські Кіцманського ВП розкрили 8 злочинів та винним особам оголосили підозри.

Зокрема, оголошено про підозру двом особам за зберігання наркотичних засобів, причому в одного злочинця, який був виявлений у с.Шипинці, крім наркотичних засобів поліцейські виявили револьвер «Маузер» та 17 патронів. За зберігання вогнепальної зброї його притягнуто до відповідальності за зберігання вогнепальної зброї.

Розкрито крадіжку електрокабелю з ФАПу с.Лашківка, що була вчинена 6 жовтня цього року та крадіжку (ще в липні) мобільного телефону з ресторану Асторія в Неполоківцях.

Скеровано для розгляду в суді кримінальне провадження щодо вчинення в серпні поточного року з помешкання приватного підприємця в с.Витилівка крадіжки двох велосипедів, яку вчинено жителем м.Чернівці.

Поліцейські Кіцманського ВП вживають всіх заходів передбачених чинним законодавством для забезпечення громадського порядку та безпеки громадян.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет