Підлітку з Верхніх Станівців потрібні кошти для лікування
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 9-11-2017, 10:15
Переглядів: 7

Вельмишановні жителі Кіцманщини! Пригадуєте, 20 червня у селі Верхні Станівці Кіцманського району в багатодітній родині Романа та Наталії Габнюк, де виховується п’ятеро дітей, сталася велика біда. Їх син Роман впав із дерева і отримав травму хребта. Сьогодні він проходить дороговартісну реабілітацію у найкращому в Україні науково-практичному центрі нейрореабілітації Нодус (Київська область, місто Бровари).

Є цілковита надія на те, що найближчим часом Роман почне знову ходити, про що він так мріє. Для здійснення найбільшого дитячого бажання потрібна ще одна операція та декілька місяців реабілітації у цьому центрі.

Підлітку з Верхніх Станівців потрібні кошти для лікування

Підлітку з Верхніх Станівців потрібні кошти для лікування

Роман та його батьки благають не бути байдужими і долучитися до збору коштів на реабілітацію, яких потрібно близько 10 тисяч доларів США. Навіть невелика сума буде вагомим внеском у щасливе життя Романа! Хай береже вас та ваші сім’ї, а особливо дітей, Бог і хай ніколи не стається така біда!

Переказати кошти можна на банківську картку матері: карта ПриватБанк №4149 6258 0609 4312 (Наталія Петрівна Габнюк). Телефон мами: 050-8597416.

За уточненнями можете звертатися і до депутата Чернівецької обласної ради, уродженця села Верхні Станівці Івана Костащука (тел.096-1886465).

З повагою та щирою вдячністю сім’я Романа.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет