Перший паспорт громадянина України потрібно оформити у 14 років
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 14-11-2017, 17:34
Переглядів: 40

Кожна особа, яка досягла 14-річного віку, повинна своєчасно оформити паспорт громадянина України. Однак на практиці нерідкісні випадки оформлення основного документа, який підтверджує громадянство та засвідчує особу, зі значними запізненнями.

Перший паспорт громадянина України потрібно оформити у 14 років

Таке порушення паспортного режиму не лише обмежує права та соціальні гарантії неповнолітньої особи, а й значно ускладнює роботу органів міграційної служби, особливо у періоди здавання іспитів із ЗНО.

Для отримання послуги з оформлення паспорта громадянина України необхідно звернутися до територіального підрозділу за місцем проживання та надати необхідні документи:

-свідоцтво про народження;

-оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного з них, які на момент народження перебували у громадянстві України (для підтвердження факту належності особи до громадянства України);

-документи, що підтверджують відомості для внесення додаткової змінної інформації до безконтактного електронного носія та у паспорт (за наявності таких документів):

- про місце проживання - довідку органу реєстрації встановленого зразка;

- довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків або повідомлення про відмову від його прийняття.

Працівники міграційної служби розглядають заяву не пізніше 20 робочих днів. Для громадян, які досягли 14-річного віку та отримують паспорт громадянина України вперше – адміністративна послуга безоплатна. Особам віком від 14 до 18 років паспорт громадянина України у формі картки видається зі строком дії 4 роки.

 

 

 

Слід також мати на увазі, що проживання громадян, зобов’язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, проживання без реєстрації тягне за собою адміністративну відповідальність за статтею 197 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

Довідково:

Протягом 10 місяців поточного року працівниками Кіцманського РС УДМС у Чернівецькій області оформлено 2734 паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки, з них вперше — 1668.

Кіцманський РС УДМС

України в Чернівецькій області.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет