Сьогодні, 5 грудня, відбувся похорон І.В.Друцула
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 5-12-2017, 17:16
Переглядів: 123

Сьогодні, 5 грудня, відбувся похорон І.В.Друцула

Сьогодні, 5 грудня, в селі Ошихлібах відбувся похорон Івана Васильовича Друцула, який працював головою Кіцманської райдержадміністрації. Провести його в останню путь прийшли сотні людей: делегації з Чернівецької облдержадміністрації та обласної ради, районів області, колеги з Кіцманської РДА та її структурних підрозділів, представники районної ради, голови місцевих громад, аграрії району, друзі, близькі, односельці...
 

Сьогодні, 5 грудня, відбувся похорон І.В.Друцула

 Сьогодні, 5 грудня, відбувся похорон І.В.Друцула

 Сьогодні, 5 грудня, відбувся похорон І.В.Друцула

 

 ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!

Чернівецька обласна державна адміністрація,  Кіцманська районна державна адміністрація та районна рада з глибоким сумом сповіщають, що 3 грудня 2017 року внаслідок важкої хвороби передчасно відійшов у вічність голова Кіцманської районної державної адміністрації

Друцул Іван Васильович.

Він був людиною з великої літери. Життєвий шлях Івана Васильовича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.

Народився Іван Васильович 25 березня 1960 року в с. Ошихліби Кіцманського району Чернівецької області. У 1979 він закінчив Снятинський сільськогосподарський технікум за спеціальністю «Агрономія». У 1987 – Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю – учений-агроном.  

Трудову діяльність почав на посаді агронома-насіннєвода. Далі він працював агрономом по захисту рослин, агрономом колгоспу «Маяк» Кіцманського району Чернівецької області. З 1987 – старший агроном Кіцманської державної сортовипробувальної дільниці інспектури по Чернівецькій області Держкомісії по сортовипробуванню сільськогосподарських культур. З 1999 зочолює правління колгоспу «Маяк» Кіцманського району Чернівецької області. А з  2000 – працює директором ТОВ «Ошихлібське» Кіцманського району Чернівецької області. 31 березня 2015 року указом Президента України Івана Васильовича Друцула призначено на посаду голови Кіцманської районної державної адміністрації.

Кіцманщина знала його мудрим керівником, який дбав про добробут кожного її мешканця. Він мав мужність брати на себе відповідальність за прийняття важливих рішень, відстоював інтереси Кіцманського району в непростих економічних та політичних умовах. Його патріотизм проявлявся у власній принциповості та поглядах, у постійній праці. Досвід і приклади мудрих вчинків Івана Васильовича стануть у нагоді не одному поколінню державних мужів.

Кіцманщина  втратила свого великого земляка, але вічною про нього буде пам'ять.

Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. Він був щасливим чоловіком, батьком, дідусем. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Івана Васильовича.

Світла пам’ять про нього назавжди збережеться в наших серцях. 

Вічна пам’ять!
Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет