У клубі “Sparta Maximum” всі допомагають і підтримують один одного
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 8-12-2017, 11:31
Переглядів: 98

У клубі “Sparta Maximum” всі допомагають і підтримують один одного

Не секрет, що найбільшою цінністю для кожного з нас є здоров’я. Підтримувати та зберігати його можна різними способами, а от повернути, якщо з якихось причин втрачене, вже набагато важче. Досить ефективним способом, який рекомендують чи не всі лікарі, є помірні фізичні навантаження. Про це добре знають і прагнуть популяризувати цей метод тренери тренажерного залу "Sparta Maximum”, що діє у м.Кіцмань. Адже фізвправи здатні не тільки покращити самопочуття, статуру та зовнішній вигляд, а й привести до ладу м’язи тіла, судини, хребет, позитивно впливають на роботу всіх систем організму. Та, головне, є надзвичайно корисними для відновлення після травм чи операцій, з порушеннями опорно-рухового апарату, а також для хворих на різні форми ДЦП. Для цієї категорії відвідувачів, як і для учасників АТО, заняття у тренажерному залі абсолютно безкоштовні, а тренери підбирають найоптимальнішу програму занять.

Саме про це ми розмовляли із жителькою Шипинців Аллою Дудчак, яка разом із сином Віталієм чи не кожного дня приходить у зал:
— Діагноз Віталія — дитячий церебральний параліч, спастична дисплазія. Тож рух дається йому непросто і конче необхідно було займатися фізичними вправами. Кілька років тому ми почали займатися в одному з чернівецьких тренажерних клубів. Проте там було незручне розміщення, час від часу виникали труднощі у тому, щоб туди добратися. А з вересня цього року перейшли у зал "Sparta Maximum”. Хоч ще не так довго тут проходимо реабілітацію, проте вже помітні позитивні зміни, — ділиться пані Алла, — у сина покращилася постава, він більш упевнено рухається, робить успіхи у ході. А ще у залі завжди панує доброзичлива атмосфера, адже усі, хто тут займається, підтримують один одного, стають добрими друзями. Не можу не сказати і про таку важливу складову, як робота з тренером. Адже від цього багато чого залежить. Так Р.Гріздак, окрім фахових порад і підбору програми тренування, знайшов також і особистий підхід до Віталія, одночасно є для нього другом і наставником. Тож разом із оздоровленням і реабілітацією син отримує також і задоволення від соціальної активності. 
На сьогодні у залі постійно займаються понад двадцять хворих дітей, в тому числі з церебральним паралічем, сколіозом, атрофією м’язів, після травм та переломів, з надлишковою вагою. Для них тут є бігові доріжки зі спеціальними програмами для рухового апарату, тренажери з фіксованою вагою навантаження (від 0,5 кг і більше) на різні групи м’язів. 
— Перед тим, як розпочати роботу з дитиною, я ознайомлююсь із  рекомендаціями та дозволом лікаря та батьків, — розповідає Руслан Гріздак, який також очолює ГО «Кіцманська міська федерація пауерліфтингу», — далі відбувається знайомство із залом та колективом. Це дуже важливий момент, адже всі, хто займається тут і працює, формують єдине коло, де всі допомагають і підтримують один одного. Тоді перевіряємо, які саме рухи проблемні, де саме є спастика. І протягом місяця триває підготовка до основної програми. За цей час організм звикає до мінімального навантаження і починається процес тренування.  
Приходять у "Sparta Maximum” і всі охочі покращити свою фізичну форму: юнаки та чоловіки, щоб стати сильнішими і мужнішими, пані й панянки — щоб бути більш стрункими і підтягнутими. Допомагає їм у цьому тренер, учасник та призер багатьох змагань з пауерліфтингу та армреслінгу Богдан Король. 
Отож кожному під силу обрати свій шлях до оздоровлення, а ті, хто займається у тренажерному залі, переконані, що фізичне навантаження — запорука здорового і активного життя. 
Янна НИКОЛАЙЧУК.


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет