У Стрілецькому Куті популяризують здоровий спосіб життя
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 8-12-2017, 12:39
Переглядів: 60
2 грудня в рамках місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого Дню Збройних Сил України, в нашій школі проводилося спортивно-розважальне шоу "Тато, мама і я — спортивна сім'я", яке організувала та провела класний керівник 4 класу Я.Д.Якович.
У спортивно-родинному святі взяли участь дванадцять родин учнів 1-4 класів. Головною метою заходу було залучити батьків та дітей до спільної справи, популяризація здорового способу життя в колі сім’ї та родини, організація активного сімейного дозвілля, підвищення ролі сім’ї в системі фізичного виховання. 

У Стрілецькому Куті популяризують здоровий спосіб життя

З привітальним словом до учасників змагань звернулася директор школи М.К.Сопрович, яка сказала: «Одне з завдань усіх батьків — залучення дітей до активного способу життя. Але сьогодні особливо приємно, що діти своїм прикладом залучають батьків до спорту та фізкультури. І з кожним роком у спортивній залі збирається все більше батьків, школярів та вболівальників, і це також сприяє популяризації такого дозвілля. Адже той, хто сьогодні завітав на цей захід, занурився в атмосферу адреналіну та здорового суперництва, обов’язково захоче також долучитись і взяти участь у подібних змаганнях. А бути зразком для своєї дитини — найвища нагорода».
Всім родинам вручено подарунки, а учням — медалі. Спонсорську допомогу для на-городження учасників надав односельчанин депутат районної ради Валерій Галечук.
Наталія ПОШТАРІЦА,
заступник директора з навчальної роботи
Стрілецькокутського ЗНЗ І-ІІІ ст.


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет