Медики Кіцманської ЦРЛ взяли участь у спартакіаді працівників системи охорони здоров’я Буковини
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 11-12-2017, 12:08
Переглядів: 40

Впродовж травня-листопада в Чернівцях за організації обласної профспілки працівників охорони здоров’я, обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» та за сприяння Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА і управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради відбулася спартакіада серед працівників охорони здоров’я.

Медики Кіцманської ЦРЛ взяли участь у спартакіаді працівників системи охорони здоров’я Буковини

Спортивний захід складався з декількох етапів. Стартувала спартакіада у травні зі змагань з міні-футболу, котрі відбулись на базі фізкультурно-спортивного комплексу «Олімпія». У вересні на стадіоні «Буковина» медичні працівники змагались з легкоатлетичного бігу.

Заключним етапом спартакіади медичних працівників 2017 року, який днями відбувся у приміщенні Чернівецької загальноосвітньої школи №27, стали турнір з настільного тенісу, шашок та змагання з гирьового спорту.

До участі в цих змаганнях було заявлено 75 спортсменів із 37 команд. КУ «Кіцманська ЦРЛ» посіла 5 місце в змаганнях з гирьового спорту у ваговій категорії до 90 кг. Друге місце у Володимира Володимировича Гнатюка, лікаря-неонатолога, третім став Артем Ігорович Руснак, лікар-отоларинголог.

В організації спартакіади брали участь головний лікар райлікарні Володимир Васильович Хромюк та голова профкому Петро Петрович Осадчук. Крім того В.В.Хромюк єдиний з головних лікарів узяв участь в змаганнях з міні футболу, а П.П.Осадчук — з гри у шашки.

Наш кор.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет