Лікар за фахом і музикант за покликанням став лауреатом Всеукраїнського фестивалю
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 13-12-2017, 09:39
Переглядів: 54

Уже декілька років поспіль у столиці нашої держави проходить Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв серед студентів-медиків та працівників лікувальних установ «Ліра Гіппократа».

От і цього року 9-10 грудня відбувся ХІІ фестиваль, на який уже вдруге був запрошений квартет з Глиниці під назвою «ЕКГ», солістом і керівником якого є старший фельдшер Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Григорій Мельник. Медик закоханий в пісню, в музику, за сумісництвом він — концертмейстер народного хору Драчинського будинку культури.

Лікар за фахом і музикант за покликанням став лауреатом Всеукраїнського фестивалю

Музичний супровід його виступу здійснювали досвідчені глиницькі музики Микола Вівчарюк, Іван Злотар, Василь Антоняк. Жива буковинська музика заворожить будь-кого та ще й з піснями Григорія Мельника — це дивовижний, чудовий колорит! Це підтвердив голова журі — заслужений діяч мистецтв України Віктор Герасинов.

Та найпереконливіше про успіх наших самодіяльних артистів свідчили щирі оплески глядачів та крики «Браво!», що не раз лунали того дня у стінах дитячої школи мистецтв імені Стефана Турчака.

Лікар за фахом і музикант за покликанням став лауреатом Всеукраїнського фестивалю

На конкурсі Григорій Мельник виконав дві пісні: « Родина українських лікарів» та «Буковина», що принесло квартету золоту нагороду фестивалю та перше призове місце з-поміж 47 учасників з усієї України. Це єдиний колектив, який виступав на гала-концерті, а пісню «Родина українських лікарів» визнали найкращим з представлених творів і запропонували зробити Гімном фестивалю. Хіба це не найвища оцінка квартету?

Немає значення, хто ти за професією, але якщо любиш музику, пісню, то в тебе уже щедра, добра душа, бо мистецтво — це та ниточка, яка єднає серця, бо сила нації в єднанні, в пісні, мові, в традиціях і звичаях, які передаються з покоління в покоління.

Надія ВІВЧАРЮК,

завідувач Глиницького ДНЗ.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет