Виробники харчових продуктів зобов’язані зареєструвати потужності в управлінні Держпродспоживслужби
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 13-12-2017, 13:10
Переглядів: 63

До уваги суб’єктів господарювання усіх форм власності!

З метою реалізації норм наказу Мінагрополітики від 10 лютого 2016р. № 39 "Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам", зареєстрованого в Мін'юсті 12 березня 2016 року за № 382/28512 (далі – наказ від 10 лютого 2016 р. № 39) у відповідності до статті 25 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" вам необхідно звернутися в Кіцманське районне управління Головного управлінняДержпродспоживслужби в Чернівецькій областідля державної реєстрації належних вам потужностей.

 

Зареєструвати потужність зобов’язані всі суб’єкти господарювання (юридичні особи, фізичні особи – підприємці, фізичні особи), які провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу.

Зазначений обов’язок поширюється на:

- первинне виробництво (рибогосподарства, свиногосподарства, вівцегосподарства, ферми великої рогатої худоби всіх форм власності).

- заклади роздрібної торгівлі харчовими продуктами тваринного та рослинного походження (вода питна, напої також підлягають реєстрації) всіх форм власності – магазини, лотки з реалізації;

- заклади громадського харчування (ресторани, бари, кафе, піцерії, харчоблокитощо.);

- підприємства, що провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, які не мають експлуатаційного дозволу.

Відповідно до статті 64 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" оператори ринку в разі порушення вимог законодавства несуть відповідальність в межах діяльності, яку вони здійснюють.

Виробництво, зберігання харчових продуктів на потужностях, незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону –

тягне за собою накладання штрафу на юридичних осіб – у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат;

на фізичних осіб – підприємців – у розмірі від восьми до п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат.

Для проведення реєстрації необхідно подати заяву про державну реєстрацію потужності, яка використовується на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, відповідно до Порядку.

 

Реєстрація потужностей здійснюється безоплатно, за адресою:

м.Кіцмань, вул. Механізаторів,, тел. 2 20 – 41,

Ярослав Якубовський,

начальник Кіцманське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет