Мамаївська ОТГ затвердила план розвитку на наступний ірк
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 21-12-2017, 15:21
Переглядів: 219

Мамаївська ОТГ затвердила план розвитку на наступний ірк

 

18 грудня відбулася третя сесія сьомого скликання Мамаївської сільської ради ОТГ, на якій депутати прийняли бюджет громади і затвердили Програму її соціально-економічного розвитку на 2018 рік. Всього було розглянуто, обговорено і проголосовано 34 важливих питання щодо благоустрою і життєдіяльності об’єднаної територіальної громади. Серед них — про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку і податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік; про затвердження штатних розписів усіх бюджетних установ ОТГ; про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік; а також ряд земельних питань і з приводу надання соціальних допомог.


Зокрема, з-поміж заходів для реалізації Програми соціально-економічного розвитку Мамаївської ОТГ депутати вбачають за необхідне розвивати інвестиційну політику, формувати умов для процвітання малого та середнього бізнесу, розвивати туризм (виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво парку відпочинку, реконструкція пам’ятки садово-паркового мистецтва парку «Лужанський», підтримка проекту реконструкції архітектурної пам’ятки ХV століття Свято-Вознесенського храму). Також пропонують забезпечити будівництво відновлювальних джерел енергії (сонячної електростанції, інвентаризація земель запасу ОТГ для подальшого залучення інвесторів та реалізації проектів розвитку), покращити стан дорожнього покриття (поточний і капітальний ремонти вулиць) і стан громадських будівель та споруд, забезпечити централізованим водопостачанням та водовідведенням (реалізація програми «Питна вода»), будівництво та ремонт об’єктів соціальної інфраструктури, створення рекреаційних зон і місць відпочинку тощо.

Для вирівнювання освітніх шансів сільської освіти до міських та європейських стандартів запропоновано взяти участь у транскордонній Програмі Україна-Румунія-Молдова, а також забезпечити виконання програми «Стипендії обдарованим дітям з місцевого бюджету».

Покращувати якість медичного обслуговування населення депутати пропонують за рахунок залучення коштів для капітального ремонту приміщення центру ПМСД та розпочати процес створення цього медзакладу.

У рамках підготовки інституту сім’ї та дитини заплановано встановлення дитячих майданчиків у Новому Киселеві, Мамаївцях та Лужанах, матеріальну підтримку сімей, які опинилися в складних життєвих умовах і фінансову підтримку ветеранської організації громади.

Детальніше на відео з сесії сільради:

Наш кор.

 

 

 


 

 

 Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет