Відтепер Кіцманська громада має свою сцену
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 21-12-2017, 15:38
Переглядів: 60

Відтепер Кіцманська громада має свою сцену

Саме зараз в центрі Кіцманя у сквері ім.В.Івасюка встановлюють закуплену днями сцену. Щоб до кінця цього фінансового року використати кошти, які депутат Верховної Ради Іван Рибак виділив на потреби нашого міста, було прийнято рішення придбати сцену, яка стане в нагоді громаді на кожному масовому заході, під час державних та релігійних свят. Окрім того, сцену можна здавати в оренду і таким чином поповнювати бюджет громади.

 


Як повідомив перший заступник міського голови Кіцманської ОТГ Олександр Марусяк, перед тим, як зробити таке придбання, вивчали цінові пропозиції. Знайшли фірму з Івано-Франківська, яка виготовила сцену розміром 6х8 метрів. За бажання можна додати кілька опор і збільшити її площу. Вартість сцени — близько 200 тис.грн. Оренда подібних майданчиків для виступів обходилася в межах 50 тис.грн. за один раз.

Нову сцену можна також легко транспортувати, тож вона обслуговуватиме і масові заходи, які будуть проводиться в Суховерхові чи Давидівцях.

На цьому підготовка до новорічних свят у Кіцмані не завершується. Найближчим часом планують вдягнути у новорічні прикраси туї, що ростуть у сквері ім.В.Івасюка, а різнокольоровими вогниками оздоблять паркан та вхід Кіцманського міського ринку. Отож місто засяє вогнями.

Відтепер Кіцманська громада має свою сцену

 
Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет