Завершився волейбольний чемпіонат району
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 22-12-2017, 11:02
Переглядів: 49
Близько двох місяців тривав чемпіонат району з волейболу серед чоловічих команд і був присвячений cвятому Миколаю та 200-річчю утворення профспілок. У змаганнях чемпіонату району було заявлено 12 волейбольних команд, серед яких вперше взяла участь збірна сільських голів. Ця команда до фіналу не потрапила, однак набула досвіду та показала хорошу гру.

Змагання  проводилися за коловою системою. У фінал вийшли команди волейбольних клубів Киселева, Ставчан, Брусниці та Кіцманя.
Чемпіоном району з волейболу стала команда с.Киселів, яка перемогла усіх суперників з рахунком 2:0. Друге місце посіла ВК с.Ставчани, на ІІІ місці — ВК м.Кіцмань.
Переможців нагороджено кубком та грамотами, призерів — грамотами.
Також кубками та грамотами було нагороджено найкращого нападника чемпіонату Андрія Турика із Киселева, найкращого зв’язуючого Василя Грифа із Ставчан, а також ветеранів, які всі тури нарівні з молодими боролися за свої команди, Івана Мельника, Івана Гулея (Кіцмань) та Василя Козмуляка (Брусниця).