Визначили переможців районного фестивалю-конкурсу народного танцю-2017
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 26-12-2017, 11:37
Переглядів: 81

Нещодавно з метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, пропагандою і збереженням кращих народних традицій, надбань, шляхом підтримки талановитих хореографів та їх хореографічних колективів народного танцю, працівники Кіцманського районного Будинку дитячої творчості організували та провели для хореографічних гуртків навчальних закладів районний фестиваль-конкурс народного танцю, в якому взяло участь дев’ять хореографічних колективів.

Визначили переможців районного фестивалю-конкурсу народного танцю-2017

Конкурс відбувся в трьох вікових категоріях: молодшій (9-11 років), середній (12-15) та старшій (16-18 років). Колективи народного танцю представляли по одному хореографічному номеру у фольклорній або народно-сценічній формі. Цікавинкою було те, що згідно з Положенням про проведення конкурсу колективам було запропоновано представляти танці народів світу.

Виступи учасників районного фестивалю-конкурсу оцінювало журі: Любов Миколаївна Галіцька — головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА, Галина Василівна Максимюк — директор Кіцманського районного Будинку дитячої творчості, Наталія Іванівна Драгінда — методист з художньо-естетичного виховання Кіцманського районного Будинку дитячої творчості, Інна Іванівна Дмитрюк — вчителька ритміки Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ст., Лілія Валеріївна Гарматюк — спеціаліст з народної та сучасної хореографії та Ольга Корнелівна Тимофійчук — керівник хореографічного гуртка Кіцманського районного Будинку дитячої творчості.

Конкурс проходив у дружній атмосфері, де учасники та їх керівники мали можливість продемонструвати свої хореографічні здібності та обмінятись досвідом. Під час обговорення та підведення підсумків для присутніх у залі пройшов невеличкий концерт, який представили діти вокальних гуртків Будинку дитячої творчості Аліна Орловська, Мар’яна Федоряк, Софія Джурківська, Ольга Нікіточкіна, Богдана Пілат, Маргарита Семенюк. А ведучою фестивалю-конкурсу була гарна, талановита, перспективна дівчина Мирослава Стабрин.

Переможцями стали учні Неполоковецького загальноосвітнього навчального закладу — колектив «Квіти Буковини» (керівник Н.В.Шкварчук, молодша вікова категорія), народний аматорський ансамбль танцю «Колос» — учні Мамаївського НВК №1, та танцювальний колектив «Меридіан» — учні Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 (середня та старша вікові категорії, керівник Р.Д.Угринчук-Трач).

Саме ці переможці мають можливість у лютому 2018 року представити наш район на обласному фестивалі народного танцю, який проходитиме в ОЦЕВ «Юність Буковини» м.Чернівці.

Від імені організаторів конкурсу хочеться висловити вдячність усім учасникам та переможцям конкурсу, а особливо батькам, які є спонсорами участі дітей у конкурсах. Бажаю, щоб любов до народного танцю та натхнення до творчості завжди крокували поряд.

Наталія ДРАГІНДА,

методист з художньо-естетичного виховання

Кіцманського районного Будинку дитячої творчості.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет