Вітаємо з Новим 2018 роком і Різдвом Христовим!
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 30-12-2017, 20:17
Переглядів: 85
Шановні читачі, дорогі друзі!
Щиро вітаємо вас із прийдешнім Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо, щоб Бог дарував здоров’я, добру долю, щастя всім і мир нашій Україні. 

Вітаємо з Новим 2018 роком і Різдвом Христовим!

2017 рік був складним, але і він мав свої позитивні гарні моменти. Наші земляки створювали нові сім'ї, народжували дітей, і саме в них — майбутнє, наші найбільші мрії і сподівання. У непростий час жителі Кіцманщини не забувають про допомогу нашим захисникам, від щирого серця передаючи волонтерам гостинці для відправки на Схід. Люди продовжують працювти на своїй землі, хоч і отримують за це невеликі кошти. Тисячі мешканців Кіцманщини підтримують свої сім'ї, заробляючи кошти за кордоном, і часто завдяки саме їх допомозі на Кіцманщині будуються нові будинки, відкривається малий бізнес.
 
Переломним 2017 рік став для газети "Вільне життя" та її колективу. Адже саме в цьому році відбулась реорганізація Редакції газети "Вільне життя" у Приватне підприємство "Агенція "Вільне життя", засновниками якого, згідно закону про реформування, стали журналісти видання. Процедура реформування юридично складна і довготривала, але вона успішно завершилася отриманням нового свідоцтво про перереєстрацію друкованого ЗМІ - газети "Вільне життя", засновником якого стала ПП "Агенція "Вільне життя" (тобто, журналісти редакції). Вдячні вже колишнім співзасновникам (райдержадміністрації та районній раді) за те, що не перешкоджали процесу реформування, а навпаки, приймали всі потрібні рішення вчасно і без зволікань. Тож і надалі сподіваємося будувати взаємовідносини з органами влади та місцевого самоврядування на засадах партнерства і чесності заради користі для громади. 
Ми зустрічаємо 2018 рік маючи довіру тисяч земляків — і це дуже приємно та відповідально для нас. Друковану газету читають у понад п'яти тисячах осель району, новинами на сайті та на сторінці "Вільного життя" в Фейсбуці цікавляться також тисячі осіб не лише із Кіцманщини, а й з інших куточків України та із-за кордону. Адже вихідцям з нашого району хочеться дізнаватися про новини з малої батьківщини та долі знайомих людей. Ми щиро дякуємо всім довіру, за ваші відгуки, повідомлення, дзвінки, побажання та поради.
Цінуємо кожного читача, адже ми пишемо історію Кіцманщини разом з вами і для вас!
Щиро ваші,
працівники редакції "Вільного життя".
 
  І на завершення — із зимовими святами всіх вітає гарною колядою народний аматорський хор Кіцманського РБНТД


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет