Формується новий склад громадської ради при Кіцманській РДА
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 3-01-2018, 12:32
Переглядів: 10

 

ДО УВАГИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ! РОЗПОЧАТО ФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" затверджено порядок проведення консультацій згромадськістю з питань формування та реалізації державної політики, а також типове положення про громадську раду при органах виконавчої влади.

Відповідно до затверджених документів, громадськість отримає більш дієвий інструмент залучення до формування та реалізації державної політики, зокрема, органи влади мають обов’язково проводити консультації з громадськістю з певних питань, а громадські ради стають більш дієвими виборними колегіальними консультативно-дорадчими органами.

Громадські ради утворюються для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Членами громадської ради можуть бути представники інститутів громадянського суспільства:

- громадських

- релігійних

- благодійних організацій

- професійних спілок та їх об’єднань

- творчих спілок

- асоціацій

- організацій роботодавців

- недержавних засобів масової інформації

- інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства.

27 грудня 2017 року сформовано ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів з обрання складу громадської ради у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики".

 

ІНІЦІАТИВНА ГРУПА ЗАПРОШУЄ УСІ ЗАЦІКАВЛЕНІ ІНСТИТУТИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ДО УЧАСТІ В СТВОРЕННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ!

Для цього Вам необхідно:

1. Подати до 1 лютого 2018 року (включно) до ініціативної групи заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (приклад заяви додається). Документи надавати у паперовому вигляді за адресою: 59300, м. Кіцмань Чернівецької області, вул. Незалежності, 83, к. 22, сектор з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації (з 9.00 до 16.00 год.) та дублювати у електронному вигляді на адресу vnutripol@kitsman.bukoda.gov.ua

2. До заяви у обов'язковому порядку додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (обсяг – до 1 сторінки аркушу формату А4).

 

3. Приймання заяв для участі в проведенні установчих зборів та доданих до них документів завершується 2 лютого 2018 року о 15.00 год.

Установчі збори для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації планується провести 14.02.2018 року (більш детальна інформація про час і місце проведення буде повідомлена пізніше).

Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників буде обрано склад та керівництво громадської ради при Кіцманській райдержадміністрації та розглянуто основні напрямки роботи нової громадської ради.

Довідки та консультації за телефоном:

2-13-70 – Чорна Анастасія Юріївна;

 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації є відкритою для всіх інститутів громадянського суспільства. Запрошуємо надсилати свої пропозиції щодо діяльності громадської ради на е-пошту: vnutripol@kitsman.bukoda.gov.ua

Сподіваємося на Вашу активну участь та конструктивну співпрацю!

 

ДОДАТОК 1

(зразок заяви)

Бланк інституту громадянського суспільства

Ініціативній групі з підготовки уста­новчих

зборів з формування нового складу громадської ради при

Кіцманській райдержадміністрації

 

Заява

Повідомляємо, що участь в установчих зборах інститутів громадянського суспільства для формування складу громадської ради при райдержадміністрації, які відбудуться ___________________, візьме уповноважений представник __________________________________ (повна назва організації, прізвище, ім’я, по-батькові та посада в організації).

Додатки:

1. Рішення керівника інституту громадянського суспільства (або іншого органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника для участі в установчих зборах.

2. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства.

3. Копії документів про легалізацію інституту громадянського суспільства.

4. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства впродовж 2018-2019 років.

Інститут громадянського суспільства _______________________(повна назва інституту громадянського суспільства) не заперечує проти оприлюднення поданої інформації у зв’язку з участю в установчих зборах з формування громадської ради при облдержадміністрації.

 

Дата Підпис Прізвище, ім’я, по-батькові

 

Місце для печатки (якщо передбачена)

 Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет