Коментарів: 0
Добавлено: 5-01-2018, 10:10
Переглядів: 6

Вихованці МСК «Кіцмань» і СК «Панчер» взяли участь у спортивних заходах обласного значення.
23 грудня у спортивному клубі «Джеб» м.Чернівці проводився відкритий турнір з кікбоксингу пам’яті Володимира Івановича Луніна, одного з чернівецьких тренерів. Усього в турнірі виступило близько 80 спортсменів із Чернівецької та сусідньої Івано-Франківської областей.
В розділі «лоу-кік» Кіцманщину представляли десятеро вихованців тренера Сергія Хрептуна. У своїх вагових категоріях перші призові місця посіли: Віктор Лікар, Станіслав Зеліско, Андрій Руснак, Сергій Руснак, Ярослав Лікар, Ілля Мільський, Едуард Мельничук, Нікіта Тарасюк, Василь Сербин. На третьому місці — Вадим Островський. Перемогу у своїй ваговій категорії здобув також Володимир Розлога (тренер Петро Душинський).

Приємно і показово, що кіцманчанин Едуард Мельничук, провівши два виграшні поєдинки, в третьому раунді нокаутом переміг титулованого івано-франківського спортсмена, чемпіона світу з кікбоксингу. Тож Едуард був визнаний найбільш технічним спортсменом, за що отримав приз.
Того ж дня на базі спортивного клубу «Глибока» відбувся підсумковий новорічний турнір з боксу і відбір у склад збірної школярів області, яка представлятиме Буковину на зональному чемпіонаті України 24-28 січня в Чернівцях. Старшим тренером Чернівецької області з боксу по школярах призначено С.Хрептуна. Виступив на цьому турнірі від Кіцманщини Андрій Руснак, який зайняв перше місце і увійшов у склад збірної області.
Тренер Сергій Хрептун зазначає: «2017 рік для Чернівецької обласної федерації кікбоксингу і для МСК «Кіцмань» та СК «Панчер» був насиченим та успішним. Сподіваємося, що 2018-й буде ще кращим. Дякуємо всім за підтримку і розвиток спорту в районі та краї».