Кіцманська міськрада вирішила, які діти отримають безкоштовне харчування
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 15-01-2018, 12:57
Переглядів: 54
Одним з питань, яке вирішували 12 січня під час IV  сесії Кіцманської міської ради VІІ скликання, було "Про встановлення пільг з плати за харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, розташованих та території Кіцманської ОТГ на 2018 рік".

Кіцманська міськрада вирішила, які діти отримають безкоштовне харчування

 

Після обговорення Кіцманська міська рада вирішила:

 

1.Встановити, що у 2018 році за рахунок коштів міського бюджету безкоштовним харчуванням забезпечуються діти у дошкільних навчальних закладах, у НВК та учні 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, розміщених на території Кіцманської ОТГ, таких пільгових категорій:

-діти – сироти;

-діти позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою;

-діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах;

-діти із малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України « Про державу соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»;

-діти інваліди;

-діти учасників АТО та учасників бойових дій – добровольців.

2.Установити знижку на 50 відсотків з плати за харчування для батьків, які мають трьох і більше дітей до 18 років, у дошкільних навчальних закладах та дошкільному відділенні НВК Кіцманської ОТГ.

3.Встановити, що дані пільги надаються громадянам, які зареєстровані, або фактично проживають, або один з батьків працює на території Кіцманської ОТГ.

4.Встановити на 2018 рік розмір плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах, що фінансуються з міського бюджету у розмірі, що становить 70% у міській місцевості (м. Кіцмань) та 50% у сільській місцевості (с. Суховерхів, с. Давидівці) від вартості харчування на день.

Доручити директорам загальноосвітніх навчальних закладів та завідувачам дошкільних навчальних закладів організувати за рахунок коштів міського бюджету безкоштовне харчування пільгових категорій дітей.
[media=https://www.facebook.com/freelife.Kitsman/videos/1760804783994663/]


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет