В ДТП біля Лашківки постраждали працівники "Галс-2000”
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 26-01-2018, 14:57
Переглядів: 58
 
 
В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області створено комісію зі спеціального розслідування групового нещасного випадку, в якому постраждали двоє працівників товариства з обмеженою відповідальністю «Галс-2000»: менеджер зі збуту та водій вантажного автомобіля. Обоє потерпілі - 1989 року народження.
Груповий нещасний випадок трапився внаслідок дорожньо-транспортної пригоди на відтинку траси міжнародного значення поблизу села Лашківка Кіцманського району.

Потерпілих оперативно було доправлено до лікарні швидкої медичної допомоги міста Чернівці. Наразі один із них перебуває на стаціонарному лікуванні у цьому медичному закладі через тяжку травму хребта, інший постраждалий проходить лікування амбулаторно. Про це йдеться на сайті cv.dsp.gov.ua.

Комісія зі спеціального розслідування Управління Держпраці у Чернівецькій області почала з’ясування обставин та причин настання групового нещасного випадку.

Довідково
У 2017 році на підприємствах Чернівецької області зареєстровано 34 нещасні випадки, в яких постраждали 34 працівники місцевих підприємств, установ, організацій. Четверо потерпілих загинули. Смертельні нещасні випадки у 2017-му мали місце у лісовій галузі (2), на виробництві деревини та виробів з деревини (1), на автомобільному транспорті (1).
Джерело: pogliad.ua


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет