Іван Даниляк лікує поєднанням традиційної і нетрадиційної медицини
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 22-02-2018, 16:12
Переглядів: 378

Іван Даниляк родом із Зеленева Кіцманського району, після закінчення Вашківського медучилища багато років працював у Брусницькій водолікарні, де спеціалізувався на лікувальних масажах, розробці суглобів, підводних витяжках хребта та інших традиційних методах лікування опорно-рухового апарату. Але чоловік цікавився і нетрадиційними методами лікування: для цього навчався народної медицини в Чернівецькій обласній федерації Ушу, де багато лекцій читали лікарі з Китаю, В’єтнаму. Ці знання, практичний досвід та постійна самоосвіта допомогли Іванові Даниляку добиватися гарних результатів у лікуванні хвороб опорно-рухового апарату.

 

Іван Даниляк лікує поєднанням традиційної і нетрадиційної медицини

 

 

Та життя і долю медика змінив один трагічний випадок: після складної травми хребта та численних переломів Іван важко відновлювався, були постійні головні болі та запаморочення. Одного разу чоловік упав без свідомості на роботі у Брусницькій водолікарні, серце зупинилося, настала клінічна смерть... Лише пряма ін’єкція адреналіну в серце повернула чоловіка до життя. Поки колеги рятували Івана, він пам’ятає, що дивився на все це згори, ніби душа покинула тіло і спостерігала за процесом.

Після клінічної смерті відбулося переусвідомлення сенсу життя, здобутих знань, а ще — почали з’являтися дивні видіння.

”Бувало, розмовляю з людино, і раптом бачу не співрозмовника, а лише його хворе серце, — розповідає Іван. — Спершу думав, що це галюцинації чи помутніння розуму. А потім помітив, що після спілкування з хворими людьми їм стає набагато краще, а я стаю зовсім знесилений. Наче зцілював їх своєю енергією”.

І знову доля підштовхнула Івана до навчання, цього разу — біоенергетиці, а також гіпнозу. Він навчився направляти позитивну енергію на лікування хворих, а також постійно вдосконалював свої знання з фітотерапії, адже найкращий лікар — природа.

Його вдячні пацієнти називають Івана цілителем і навіть відьмаком, адже не розуміють, як він без рентгена, лише прощупуванням хребта, діагностує практично всі хвороби і вміло лікує їх.

Вже кілька місяців Іван Даниляк приймає пацієнтів у "Буковинській Трої” в с.Реваківці, куди його запросив Володимир Воронюк. Тут цілитель знайшов однодумця, з яким створюють всі умови для успішного лікування мануальними і природними засобами: окрім вправляння хребта, масажів, гарні результати дає "ванна” з теплого вівса, обгортання цілющими відварами трав, розтирання натуральними мазями власного приготування. А ще — радить людям відвари та чаї з лікарських рослин, якими багата буковинська земля.

Ольга КУЛЬКО.

Іван Даниляк лікує поєднанням традиційної і нетрадиційної медицини

 

Іван Даниляк лікує поєднанням традиційної і нетрадиційної медицини


 

Еко-центр «Буковинська Троя» пропонує такі послуги з оздоровлення опорно-рухового апарату:

Масаж (профілактичний, лікувальний, біоенергетичний, точковий, тайський, антицелюлітний).

Корекція хребта, корекція міжхребцевих дисків, вправлення вивиху плеча та ключиці, вправлення та посттравматична розробка суглобів.

УВЧ вигравання, парафінотерапія, фіто ванни, лікувальне обгортання.

Іпатерапія.

Записатися можна за тел.050-254-1069.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет