Відбулося засідання колегіі Кіцманської РДА
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 23-02-2018, 20:04
Переглядів: 585

Сьогодні, 23 лютого, під керівництвом т. в. о. голови РДА Юрія Косара відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Перед засіданням голова колегії представив новопризначених начальника Кіцманського управління Головного управління державної фіскальної служби у Чернівецькій області Тетяну Булавку та начальника Кіцманського відділу поліції Головного управління Нацполіції у Чернівецькій області Алена Синжеряна.

Після затвердження порядку денного присутні члени колегії та запрошені вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та пам'ять голови райдержадміністрації Івана Друцула.

Відбулося засідання колегіі Кіцманської РДА

 

 

 

Першим питанням розглядалось «Про Публічний звіт голови Кіцманської районної державної адміністрації за 2017 рік». Звітував т.в.о. голови райдержадміністрації Юрій Косар, який відмітив у вступній частині, що всі досягнення в районі за минулий рік відбулись під керівництвом саме Івана Васильовича. Юрій Косар підкреслив, що дії влади були зосереджені на подолання існуючих проблем і перешкод на шляху до розбудови ринкової економіки, забезпечення системного зростання продукції у базових галузях, залучення внутрішніх та іноземних інвестицій, розширення внутрішнього ринку, здійснення заходів із детінізації економічних процесів.

Т.в.о. голови райдержадміністрації наголосив, що лише у тісній співпраці органів влади, місцевого самоврядування, господарюючих підприємств, громадських організацій можливо було досягти цих успіхів.


Також на колегії райдержадміністрації розглядались питання про виконання місцевих бюджетів Кіцманського району за 2017 рік та завдання по їх виконанню до кінця 2018 року доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Курилюк, про стан роботи із зверненнями громадян та дотримання виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації в 2017 році повідомила начальник відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Ольга Гобчук, про підсумки роботи галузі культури району, проблеми та методи їх вирішення за 2017 рік звітувала начальник відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Оксана Тощук, про проведення моніторингу виявлення вільних земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва та іншого використання на території Кіцманського району доповів завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Іван Антощук, про стан призначення житлових субсидій населенню Кіцманського району за 2017 рік поінформувала заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Ткачук, про припинення дії договорів оперативного управління спеціалізованої техніки, придбаної в рамках реалізації транскордонного проекту та про передачу її в оперативне управління повідомила начальник відділу управління персоналом та юридичної роботи апарату райдержадміністрації Галина Бойда.


Членами колегії районної державної адміністрації з цих питань рішення прийняті одноголосно.

Також на порядку денному розглядались питання, що виносяться райдержадміністрацією на розгляд чергової сесії Кіцманської районної ради: про виконання районного бюджету за 2017 рік та про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, про хід виконання за 2017 рік Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Кіцманському районі на 2017-2018 роки та Програми розвитку інформаційної та видавничої галузей Кіцманського району на 2016-2017 роки. Також на розгляд сесії винесуть питання про роботу комунального підприємства "Кіцманська машинно - тракторна станція". Після відповідних доповідей виступаючих по цих питаннях колегія районної державної адміністрації більшістю голосів прийняла рішення винести на розгляд сесії районної ради вищезазначені питання.

 За інформацією сайту kitsman.bukoda.gov.uaДжерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет