Оголошується конкурс молодих активістів в Кіцманському районі
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 27-02-2018, 10:43
Переглядів: 74

Оголошується конкурс молодих активістів в Кіцманському районі

 Оголошується конкурс молодих активістів для участі у проекті «Забезпечення участі у прийнятті рішень на місцевому рівні», що реалізується в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.


Проект спрямовано на активізацію і посилення спроможностей місцевих громад щодо прав людини для ефективного використання процедур впливу на вирішення проблем, які представляють суспільний інтерес на місцевому рівні.

Учасники проекту отримають підготовку щодо прав людини, підходу до розвитку місцевої громади, що базується на правах людини та навики проведення оцінки участі місцевої громади у процесі прийняття рішень з використанням доступних методів і розробленого інструментарію. А також проведуть у власній громаді інформаційні заходи, короткотермінові тренінги та адвокаційні дії, пов’язані з розробкою процедурних документів і включенням їх до порядку денного роботи органів місцевого самоврядування.

Взяти участь у конкурсі може кожен молодий активіст віком від 18 до 35 років, який має громадянство України та заповнить аплікаційну форму відповідно до умов конкурсу.

Щоб подати заявку на конкурс молодих активістів для участі у проекті «Забезпечення участі у прийнятті рішень на місцевому рівні» необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/16VVuukv-KH9KXmwytrXWszj7Svpf0qB2psHMhfH_O8g/edit

не пізніше 16:00 25 лютого 2018 р.

Результати набору за конкурсом буде повідомлено не пізніше 27 лютого 2018 року. До проекту будуть запрошені лише 4 відібрані кандидати.

 

Контактна особа:

Іван Семенюк, регіональний координатор проекту в Чернівецькій області

+ 38-095-45-45-785

sem1989patriot@gmail.com

 

Ця інформація була представлена ГО «МАРТ» в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цієї інформації є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет