В Кіцманській ОТГ триває проект для сприяння громадській активності
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 27-02-2018, 10:43
Переглядів: 215Кіцманська міська об’єднана територіальна громада бере участь у проекті «Забезпечення участі у прийнятті рішень на місцевому рівні», що реалізується в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Проект спрямовано на активізацію і посилення спроможностей місцевих громад щодо прав людини для ефективного використання процедур впливу на вирішення проблем, які представляють суспільний інтерес на місцевому рівні.


Цілі проекту:

1.Посилити потенціал місцевих громадських активістів, шляхом надання можливостей отримати компетентності й інструменти для ефективних дій на захист суспільних інтересів на місцевому рівні;

2.Включення до "порядку денного” органів місцевого самоврядування принципів прав людини, зокрема, питань участі місцевих мешканців у процесі прийняття рішень, особливу увагу приділяючи тим, хто представляє уразливі групи.

Проект реалізується у 5-ти регіонах Україні, в період з грудня 2017 року до кінця серпня 2018 року.

Проектом передбачено участь 5-ти команд з 5-ти областей України. До складу команд проекту входять регіональний координатор та чотири місцеві активісти, обрані конкурсним шляхом.

Учасники проекту отримають підготовку щодо прав людини, підходу до розвитку місцевої громади, що базується на правах людини та навики проведення оцінки участі місцевої громади у процесі прийняття рішень з використанням доступних методів і розробленого інструментарію. А також проведуть у власній громаді інформаційні заходи, короткотермінові тренінги та адвокаційні дії, пов’язані з розробкою процедурних документів і включенням їх до порядку денного роботи органів місцевого самоврядування.

Участь у проекті беруть молоді активісти віком від 18 до 35 років.

 

Контактна особа:

Іван Семенюк, регіональний координатор проекту в Чернівецькій області

+ 38-095-45-45-785,

sem1989patriot@gmail.com

Ця інформація була представлена ГО «МАРТ» в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цієї інформації є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.
Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет