На Кіцманщині працювала мобільна група з ліквідації заборгованості зі сплати аліментів
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 28-02-2018, 14:19
Переглядів: 88

На Кіцманщині працювала мобільна група з ліквідації заборгованості зі сплати аліментів

 27 лютогоу Кіцмань прибули представники мобільної групи з ліквідації заборгованості зі сплати аліментів. Вони впродовж минулого тижня працювали у Чернівецькій області і того дня побували у Кіцманському районному відділі Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Чернівецькій області.


Спеціалісти перевіряли стан виконання рішень зі стягнення аліментів у районі, спілкувалися зі злісними неплатниками, поінформували про відповідальність та обмеження, які передбачені законодавством. Відповідно до законодавства, громадяни, які мають заборгованість з виплати аліментів більше ніж за 6 місяців, обмежуються у праві керування автомобілем, виїзді за кордон, вирішенні питання виїзду за кордон дитини та залучаються до суспільно корисних робіт.

Одному з боржників вручили постанову в обмеженні прав, склали адмінпротокол, який буде передано до суду, аби боржника в подальшому залучили до суспільно корисних робіт. Адже відповідно до нового закону, ухваленого в межах ініціативи Міністерства юстиції, злісні неплатники аліментів можуть залучатися до суспільно корисних робіт тривалістю до 240 годин, оплата заякі йтиме на погашення боргу дитині.

За інформацією

Кіцманського райвідділу

Управління державної виконавчої служби

ГТУЮ у Чернівецькій області.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет